bugün

not: giriyi okumadan önce mutlaka aşağıdaki notu oku.

o bir melek...

henüz 20 sinde tatlı bakire...sweet virgin...kalbimi hızlandırabilen; vücudumdan bağımsız tek etken.

aşkın fizyolojisine dair her şeyi bilirim; ayrıca aşkın sevişme ve üreme faliyetinin bir yansıması, bir indikatörü, bir zorlayıcısı olduğunada kaniyim; lakin bunları bilmek, bir kadına delicesine bağlanmaya engel olamıyor malesef. düştünmü bir güzelin gözlerine; orada mıhlanıyorsun brodır. nefesini kesiyor soluk alışları sevgilinin, kalp atışların adımlarına senkronize...

delice sevdiğin bakire ruhlu, kainatın senin için yarattığı en nadide çiçeğin kaybına nasıl katlanabilir bir insan...varlığının anlamını bulduğun, gamzelerinde ölmeyi dilediğin, ellerinde; o minicik kardan ellerinde, yoğrulup ağırsızlıklaşmak istediğin meleğin; uçup gitmesine nasıl engel olabilir bir insan. kanatlarını yakarak mı?

tüm aşklar ölümlüdür, insanlar gibi. istencin bu garip oyunu, seni kulu kölesi etmiş sevgiliden kopmaya zorlar. bir müddet beraberlik kafidir bunun için. o nefesini kesen, kalbini kontrol eden kadın, o tatlı bakire hiçte hayallerinin ulaştığı noktaya yakın değildir. reelin insan üzerindeki bu acımasız etkisi; kadına olan esrik sevdanın, tensel bir birliktelikle azalmasına yahut sona ermesine sebep olur. aşk tepkimesinin gerçekleşmesi için gereken 3 kimyasaldan biri olan, hayal etmek; nurdan bir silüete bürüdüğün kadının; aslında öyle olmadığını, kusurlarının olduğunu senin gözüne sokar. aşkın bitişi böyle başlar. hormonlar çekilir. kalp savaş-kaç mekanizmasının, aptal vücudumuz tarafından yanlış yönetilmesi sebebiyle oluşan çarpıntılardan kurtulur ve nihayete erer.

işte budur sevgili insancıklar; tüm bunların bilincinde olarak sevmek, alışmak, kabullenmek, bir ömür harcamak...mesele budur...

ben hiç bir zaman bu samimiyetle sevemedim kadınları ve uzun olmadı birlikteliklerim nihayetiyle. günler önce nefessiz kaldığım kadın, şuan alalade; tüm hayalleimden soyunuk, çıplak karşımda...ve sevemiyorum onu artık.

not: rica ederim ıq su minumum 135 civarı olan insanlar okusun. öyle değilsen okuma, samimiyetle söyleyebilirim ki zaman kaybı olur senin için. sevgilerimle.

tanım: olamama, eksik kalma.
(bkz: diyalektik)...
uzaklarda aramaya gerek yok.
başlama sebebini çözdük de bitişininki kaldı...

- bahanelerdiir efendim, sevmeye de sevmemeye de bahaneler uydurur insan. hepsi bu.
Aşk, mesafe yüzünden ölmez.
Şüphe yüzünden ölür.

alıntı.
"aşk" olmamasıdır.

bağımlılık ve sevgi pıtırcıklarını aşk ile karıştırmayın.
Mesafeler yüzünden ölmeyeceği çok doğru bir tespit, tebrik ederim. Güven bir aşkın temelidir eğer güven olmazsa aşkta olmaz demektir güvenmeden de bir ilişki hayal edemiyorum 3 maymunları oynamaktan farkı yoktur diye düşünüyorum