bugün

kül kedisindeki aynanın rolünü erkeğin üstlenmesidir.
kesinlikle düzgün yanıtlanmaması gereken sorudur. farklı şekillerde manipüle edilmesi gerekir. kadın sizi ne kadar ele geçirdiğini anlamak için sorar, zaten garantiyseniz o kadın başkalarının tadına bakmaya uçacaktır tatlarını beğenmezse size döner nasılsa orada onun için bekliyorsunuzdur. kadına her zaman sizi kaybetme endişesini yaşatmanız onu sizin çevrenizde tutacaktır.
bu soruyu soran kızı orada bırak arkana bakmadan uzaklaş.
bu kafayla işin ne?
kendine yazık etme ey türk gençliği.
O kız cevabı verilmemeli. Verildiği takdirde sinir krizi geçirilip masayı terk etmek şart olur.
tuzak soru, öyle düşünmeseniz bile 'aşkım tabii ki sen' deyin, başınız ağrımaz. o yine yemez de işte yemiş gibi yapar, problem yaşamazsınız.
Ya tabi ki de sen güzelsin aşkim sacmalama.
Askim tabi ki sen güzelsin deyin.
Yalandan kim ölmüs amk.
tabiki ben derim:))
Tuzak soru. Kanmayın. inandırıcılığı olması için Kız arkadaşınızın gösterdiği kıza 2 saniyeyi geçmeyecek sürede göz ucuyla bakıp tabi ki sen aşkım deyin. O zafer sarhoşuyken gösterilen kızı iyice bi süzün.. ama yakalanmayın bunu yaparken.

Hadi kolay gelsin.
Bu nerden çıktı şimdi derim herhalde cevabı beklerken mevsimde değiştirebilir e tabi ne yaparken sorduğu da önemli.
keşke karşınızdaki insanın şu soruyu sormasına gerek kalmasa.

onu beğendiğinizi yeterince hissettirmediğinizin bir göstergesidir.
Aklıma bir şey daha geldi.. nihehe..

-aşkım şu kız mı güzel ben mi?
Kız arkadaşın gösterdiği yere boş boş bakılır..
+neredeki kız aşkım?
-bak işte ya şurdaki..
+göremedim aşkım neredeki demiştin?
-nasıl görmüyorsun tufan? Şu işte sarışın olan.
+burda senden güzel kız göremiyorum aşkım..
Ya da
+gözüm senden başka kız görmüyor ki aşkitoşkomm..

Ve ortamda aşk kokar..
ben seni dış görünüşün için sevmedim derim.
Öncelikle kıza bakmayın. Hadi baktınız renk vermeyin. Tabi ki sen hayatım.dan başka cevap düşünmeyin.
oooii grup mu yapiyiruz askitom.
Senden güzel olsa yanımda olurdu der geçerim.
görsel