bugün

Gururunu hiçe saymış erkektir. Emin olun siz dik dururdanız onun pesinden kosmaz ağır cool takılırsanız bir müddet sonra kız bu cümleyi sizin üzerinizde uygulayacaktiŕ.
tülaaaaay.
dostlar, kimse için yalvarmayın. hiç kimse vazgeçilmez değildir.
Uzucudur. Allah kurtarsindir.
tam olarak "bekara avrat boşaması kolay" sözünün tecelli ettiği başlık.
Defol git diyen erkekten kat be kat asil erkektir. Ama soylarının hızla tükendiğini düşünmekteyim Ya da ilişkinin ileriki aşamalarında dönüşüm geçirerek cümle başında belirttiğim erkeğe evrilebiliyorlar.
Duygusuz, sığır erkeklerin anlayamayacağı erkektir. Bu sığırlar ödev yapar gibi sevişirler ayrıca.
Köpek gibi seviyordur.
kendini basitleştirir.seviyordur orası doğru.
en sevdiği hobisi annesiyle fasülye kırmaktır.
her daim kaybetmeye mahkum olan erkektir. bir defa ayrılmak isteyen bir insandan ve o ilişkiden artık hayır gelmez, kangren olmuş parmağı kesip atmak en hayırlı iş olacaktır.
erkeklik gururu diye bir sey var amk uzuldum.
Betadır. Haftasonları vurdurur. Evet.
Sanırım başka kadınların varlığından haberi olmayan erkektir.
Genel olarak aptal kokuşmuş ergendir;ancak hemcinslerine her türlü artisliği yapar,mafya dizisi izler,ilişkileri en fazla 1 ay sürer,ilişkide ciddi değildir sadece cinsel ihtiyaçlarını düşünür.
Sinsilik peşinde olmayan erkektir. Sevmiştir.
Sozluk yazarlarinin itiraflari basligina yazmam gerekirdi ama yaptim mi?
Evet yaptim.
Sonuc: ben aglarken kapi coktan kapanmis kapiya agliyordum.
Dülay'ın kocasıdır.
Sünepe herif, daha çok ağlarsın.
Zavallı ezik erkektir. Bırak gitsin aw erkekliğine ne diye leke süreceksin
(bkz: )

Filaş tivi Yalçın abi tülay.
bunun bir de reddedilince "sende hiç vicdan kalmamış." benzeri cümlelerle kendini düşüren versiyonu vardır. yapmayın arkadaşlar, lütfen. eğer bir kadın duygu sömürüsü yaptığınız için sizi kabul ediyorsa zaten kendisi kalitesizdir. siz duygu sömürüsü yapan taraf olarak zaten doğuştan kalitesizsiniz. iki kalitesizden ne çıkar düşünün. iki kalitesiz bir araya geliyorsanız da lütfen üremeyin, bizimki de can. dünyanın da bir kapasitesi var.
Kendini çok kaptıran ve sanki hayatındaki son şansıymış gibi davranan erkişidir. Halbuki hayat ona daha ne kapılar açacak bir bilse! Aman gençler tavsiyem fazla tutulmayın herşey kendi zamanında güzeldir. Gönlünüzce eğlenin, gezin, okuyup araştırın zamanı geldiğinde doğru insanı bulursunuz elbet.
Zayıf olan erkektir.
Bir an önce kendisini paspas etmeyi bırakmalıdır.
Mabel matiz (bkz: antidepresan)