bugün

nefret ettigimdir.
Bence herkesin birbirine dedigi bir kelime ve kiymeti yok.
Her cif birbirine ozgu kelime turetmeli.
(bkz: herbişeyim)
eğer kullanımı yasaklanırsa aşk bücüğü çiftlerin büyük çoğunluğu ayrılmak zorunda kalırdı.
Bir sevgi gosterisi olarak gotunun kiliyiz. Hani biz marjinaldik.
samimiyetsiz.
sık sık kullanılırsa nefrete dönüşecek kelime.
aşım öyle, aşık böyle, aşioum şu aşkitom. "?" yeter da .
Bebeto kelimesinin yaninda goz yaslari icinde kalandir.
aşkım kelimesinin aşkitom gibi türevleride vardır. fakat nerede ve ne zaman söyleneceğine dikkat etmek gerekir
(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=xyV-7a3Ln8E)
Can sikici gercekten. Yani bilmem evli barkli insanlar desin blu paflari ama yapma dostum sevgioiyken böyle şeyler ya da gerçek anlamda bir şeyler paylaşıp bir ilişkisi olanlar söylesinler. iki gün sonra ayrilacagi. Defedecegin insana askim ömrüm demek te ney la? Ben sevgili olduktan iki gün sonra ömrüm erkeğim diyen gördüm ve bu kiz gazi üniversitesi hukuk fakültesinde okuyor. Hayret ediyorum kizlar gerçekten.
Burada yarak kurek atip tutanlarin gercek anlamindan bihaber oldugu kelime. Ask nedir, askim kime denir yasayip ogrenmek, daha sonra basitligi konusunda yorum yapmak gerekir. Sen hayatin boyunca asik olma, sonra gel burada "ya ben hic kullanmadim yeeaaa cok banal" de. Ulan once bi asik ol, gercekten ol ama, sonra gorurum gotunu! Askim askim diye aglayacaksin diye bosuna dememis unlu dusunur kenan dogulu...