bugün

(bkz: değişik ölüm teknikleri)
tez kellesi vurulacak olan erkektir. yapmamalıdır. kendi sağlığı için..
Arkadaslariyla iddaa ya girmiş erkektir, gazi gelmiştir. Poposuna iki şaplak atıp gazi alınmalıdır.
"Onun kadar güzel olsam senle mi çıkarım?" Diyerek laf götüne sokulmalıdır. Sen kaşındın deliğaanlı.
Aşkım demişse ve daha güzelleri varken aşkım demeye devam ediyorsa aşıktır, sadık olma ihtimali de yüksektir.
Aşk denen şeyin gerçek anlamını bilmeyenler anlamaz,
Aşık olduğunu çok seversin, deliler gibi hatta,lakin gözün de kör değildir, etraftaki daha güzel olanları görürsün sonuçta, onlara gitmemenin tek nedenidir aşk,
Senden daha güzel demek salaklıktır ama güzel olduğunu söylemek normaldir.
Gördüpüm kıza hey maşallah deyip karımdan çimdik yemişliğim var, ne yaptığını sanıyorsun sen dedi, ben de açıkladım, bak hala konuşuyor dedi, ben de sen sonuca bak dedim, kiminle el ele dolaşıyorum, kime aşkım diyorum felan, sakinleşti anlayınca.
Devamında kurtaramayacaksanız yapmayın.
(bkz: okuma yazma biliyorum o halde saçma sapan başlık açayım) .
Gerekli taktik bilgisinden yoksun paçasından saflık akan erkektir .
Böyle şeylerin şakası dahi zarar vericidir. Canı yanan bir kız can yakmıyorsa tek sebebi gücü yetmediğindendir ve ilk fırsatta defterinizi dürer. Biliyorsunuz veya bilmelisiniz ki, herkes bilse bile dile getirilmeyen şeylerimiz var. Kimse tuvalette neler yaptı, dün karısıyla neler yaptı anlatır mı? Herkes bilir bunları ama anlatılmaz. Veya uluorta yapılmaz bunlar gizlidir ama bilinmesine rağmen gizlidir. O kızın çok güzel olduğunun ikiniz de farkındasınız, ama bunu söyleme. Bu dile gelmemesi gereken bir gerçek.
kıskandırmaya çalışayım derken göz çıkaran erkektir.
''gt nla svş o zmn .s'' cevabı alacak erkektir.
Yok aşkım ne kıskanacam o kızı birazdan senin agzına sıçacam ama.
Dana yüreği yemiş yurdum erkeğidir.
Sonrasındaki olayları düşünemiyorum bile. Yazık etti gençliğine.
nükleer reaktörde çalışan erkektir. zaten ölecek.