bugün

belasını arayan kız sözüdür. öküz olsa şikayet eder, çok kibar olsa şikayet eder, sert olursun çok sertsin der, nazik olursun, hiç kırmazsın biraz da masaya yumruğunu vuracak der, kısacası kızların şikayeti bitmez. kendiniz olun beğenen gelsin.
asosyal kişinin sevgilisinden duyabileceği cümle.
ama asosyal ve sevgilisi biraz çelişkili bi cümle oldu galiba, hatta bayağı bi çelişki, asosyal adamın sevgilisi mi olur lan?
-aşkım biraz öküz ol. elin sevgililerine bakıyorum canım kalıyo yeminlen. birde sana bakıyorum bak yine daraldım aç şu pencereyi..

*aşkım hemen açıyorum..

-işte sorunda bu. açmayabilirdin mesela. gak kız kendin aç diyebilirdin.

*ne demek istiyorsun aşkıcığım. ben seni bi günden bu güne üzdüm mü.

-üzmeni istiyom bahadır. artık bende sevgilisi tarafından saçları kavranıp boğazı gırtlaklanan kızların aldığı zevkleri tatmak istiyorum. kırbaçla dayak yiyip, havalara uçmak istiyorum.

* tamam kız sen istedin bunu.

- bahadır dur yavaş.. bahadııırrr canım yanıyooo

ahhh ıhhhhh öhhhhh ee yuhhh bahadırrrr. bahaaadırrrr yeterrrrrr ahh ohhhh

*mutlumusun kız şimdi

- erkek değil misiniz hepiniz öküzsünüz. hayvan herif.
ya sizde hiç birşeyden anlamıyorsunuz be kardeşler. öküz ol diyen kızla, romantik ol diyeni bir ayırın artık. oradan bakılınca size iki memeli bütün yaratılmış hatunlar aynı karakterdeymiş gibi mi geliyor acaba. yok öyle birşey, makine yapımı değiliz ya biz; bunun öküz seveni var, romantik seveni var, az öküz seveni var, öküzlük yapsın ama romantikte olsun diyeni var.. var oğlu var yani.
dövülmesi gereken tipler.
entelektüel bir erkeğe sahip türk kızımızın kuracağı cümledir.
güncel Önemli Başlıklar