bugün

götüme kaş göz çizsem senden güzel olur diyerek cevaplanır.
Yok aşkım çok çirkinsin, ben çirkin seviyorum.
Disi kisminin erkek kismina "bana iltifat et" demesinin ustu acik ultimatomudur. Edilmezse burundan fitil kullanmak zorunda birakilacaktir erkek kisisi...
kaçamak cevap vermezseniz sıçacağınız soru. güzelsin derseniz götü kalkar aldatır, çirkinsin derseniz kavga çıkar aldatır. kaçamak cevap verip hemen konuyu değiştirin içi içini yesin orospunun.
aşırı tehlikeli bir sorudur. kekelediğin an sıçtığının göstergesidir.
çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır güzel olmasam ne işi olur benle.
yanıtının, "bütün sevilenler güzeldir" olması gereken sorudur.
görsel
Güzelsin desende inanmazki dilin söylüyor ama kalbinden Allah bilir ne geçiyor der yüzüne çarpar,yani he desen suçlusun yok desen yine suçlusun bu işler böyle,işine gelirse.
Güzel olan hiçbir kadın ben güzel miyim diye sormaz, zaten güzel olduğunun farkındadır. Sadece o gün biraz daha ilgi bekliyor, sevildiğini görmek duymak istiyordur. Söyleyin işte siz de ne var yani, diliniz mi yorulacak.
Bunu diyen kadın ya salaktır ya ağız yokluyordur. Terkedin gitsin.
Kadınların pek çoğu bu soruyu sorar. Siyasi görünen fakat aslında samimi gerçekçi ve içten bir cevapla bu pimi çekilmiş patlamaya hazır el bombası şeklindeki soruyu bertaraf edebilir, etkisiz hale getirebilirsiniz. Yanlız; lütfen candan olsun, samimi ve içten olsun yoksa elinizde patlar. Güzel bularak söyleyin.

+ hayatım ben güzelmiyim sence? Doğru söyle bak..
- hayatım tabi ki güzelsin. Hamdolsun ki allah saklamış, benden başka kimse de farketmemiş.
Degilsin, ayrica askim gibi bir sözcüğü kullandiysan salaksin da.
Bunu soran kız çirkin olduğunu düşünmez aslında. Hiç bir erkekte çirkin bulduğu kızla birlikte olmaz. Lakin kızlar sevgililerinden dış görünüşü ile ilgili iltifat atmazsa sorar bunu. Bu soruyu duymak istemeyenler ara ara sevgililerinize iltifat edin sizde.
içinde tuzak barındırabilen sorudur. ancak herkesin sevdiği kendine güzeldir.
güzelsin tabi. ama bana göre yani.

''aşkım bence sen çok yakışıklısın'' cümlesinin erkekte cevaba dönüşmüş kısımdır.
Güzelsin tabi hayatım. Bi şey dicem benim ama bastonumu gördün mü?
Tuzak soru. Duyduğunuz an ölü taklidi yapın. Belki kurtulursunuz. Belki.
değilsin.

bir daha söyle

değilsin

bir daha söyle ulen

güzelsin

yalan söylüyorsun!