bugün

Salaktır. Sileceğine inanır. Evet.
Sakıncalı fotoğraflar göndermiş kızdır. Erkek olsam bu duruma çok sinirlenirdim sanıyorum. Yani böyle şeyler göndermesine. Sen tut fotoğrafı gönder, sonra evlenmeden olmaz de. Ya komple fotoğrafı da göndermeyip evlenmeden olmaz de ki ben böyle bir tutum sergilemesini isterdim, karım değil en nihayetinde. ya da niyetlinin karşısında yemek yer gibi davranmayıp ne yaşıyacaksan yaşa. Allah'tan korkmayan kuldan da utanmaz zaten. Atmayı dert etmediysen bir şeyler yaşamayı da dert etmezsin.
hızlıresim hayranı kızdır.
Kedi resmi atmamıştır.
o fotoğrafı yıkarlar,yıkarlar demiyorum bak yıkarlar.
resmin üzerindeki salyaları silmesini istiyordur.
Silerim aşkım tabiki.
muhtemelen sevdiceğiyle arasına mesafeler girmiş kızdır. ya da yakındırlar ama başbaşa takılacak ortam, mekan bulamamışlardır. e hayal gücüde bir yere kadar tabii. insan kendisini neyin beklediğini bilmeli. eskiden analar hamama götürürmüş gelin adayını. teknoloji sayesinde hamam evlere geldi.
Bir çocuk kadar saftır. Evet.
isteğine saygı göstermek delikanlılık raconundandır.
Fotoğraflarının ifşasından korkan kızdır. Haklı kızdır. Bu zamanda adam bulmak zor.
O fotoğrafları tüm seksiliğimle atıyorum neden sil diyeyim ki?
Whatsappten atıyorsa zaten artık herkesten sil özelliği geldi.
Bir süre sonra internette ifşa başlığı altında yayınlanabilme ihtimali olan kızdır.
Maldır. Kim siler ki atılan bir ifşayı. Kendi kandırma küçük kız o fotoğraf asla silinmeyecek maleseff
https://i.imgyukle.com/2018/10/29/xThDU.png
Maalesef yolludur. ileride çoluk çocuğu olacak birde elaleme ne diye atıyorsun resimlerini. Allah kocası olacak adama sabır versin. Evet.
Silecek diye beklerken çok bekler. Evet.
Yobazdır.
Snapchat kullansa problemi çözebilecek kızdır. Bence problemi çözmek değil problem olmak istiyordur.
buyuk ihtimal salyalarindan bahsediyordur yoksa attigin fotografi niye silsin karsindaki mal mi ki?
Silmeyeceğim bile bile gönderir. Evet.
Nude atan kızın masum isteğidir.

Ben boşaldıktan sonra sil diyorum. taşaklarını.