bugün

çoğu insanın yaptığı büyük hata.
benim de yaptığım büyük hata.
konuya gircem bi de amk.
şöyle diyim genşler.
mesela bir erkek bir erkeğe aşık olup kadınlarla seks yapması bize anormal gelir.
çok güzel konuydu içine sıçtım yeminle.
Hayrima tanim: Asik oldugun kisiyi bir sure sonra seks objesi gibi gormek. ( Ben oyle anladim yani).
Katilmadigim durumdur. Cunku kisinin asik oldugu kisiyle cinsellik yasamasi birbirlerine dokunmalari, sadece iki bedenin degil ayni zamanda iki ruhun birlesmesidir ki bu da asik oldugunuz kisiye olan duygularinizi en ust seviyeye cikartir. Dogru olan zaten asik olunan kisiyle cinselligin yasanmasidir. Obur turlusu kibarca ihtiyac gidermektir. Evde ozenerek yaptiginiz yemegi yemekle sokakta simitciden aldiginiz simiti yemek gibidir. Ikisi de karin doyurur ama lezzetleri asla ayni degildir.
(bkz: bize bir seyler anlatmaya calisiyor)

Neyle butunlestirseydik? Simdi kizlar, feministler ve ibneler cikacak diyecekki ama kadin seks objesi degil, asik olunan karakterdir bidi bidi... Kendinizi kandirmaya devam edin siz... Kadinin vajinasi erkegin penisi olmasa arada nah bir ask olurdu...

Ask, atraksyon, ilgi, sevgi hepsi evrimsel... Amac genlerini birlestirecegin en iyi partneri secmek. Siz istediginiz kadar kandirin kendizi... Daha siz farkinda olmadan bilinc altiniz kiminle seks yapmak istediginize karar verip asik oluyor...
aşka cinsellik girerse, aşk zamanla ölür..
güncel Önemli Başlıklar