bugün

cevabı herkese göre değişebilen bir sorudur. 'anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı?' sorusu kadar da saçmadır.

aşkta gurur olur; tutku, şehvet, nefret, şefkat... aşkta hepsi olur. aşk hepsinin toplamıdır çünkü, nefret edilecek şeyler yapabilen bir adama geri dönüşü olmayan bir şekilde bağlanmaktır. hem yanıp hem yakabilmektir aşk. yeryüzündeki tüm duyguların birbiriyle sevişmesidir.

gurur da olur aşkta, yüzsüzlük de. sevgi ve saygı da. gururuna yenik düşüp telefon etmemek başka. o gurur, gurur değil ve o aşk, aşk değil. tek bir kişiye karşı yenebiliyorsa insan gururunu, aşk odur. birden fazla adama/kadına karşı yenik düşüyorsa gururuna, gurursuzdur.

aşk diyordum, yeryüzündeki tüm duyguların birbiriyle sevişmesidir.
Yazar kardeşimiz burda gururlanmış bizi de gururlandirdi.
Gurursuz yapılan iş şerefsiz,üçkâğıtçının işi olur zaten.Aşkta,ticarette,savaşta,bilimde her alanda gururlu olma önemlidir.
çok seviyosan gurur olmaz bence. seviyosun işte, daha neyin gururunu yapıyorsun ? çok çekersiniz çook..
Bal gibi de olur. Olmazsa seni salak yerine koyup sikerler, sen de kalbinin delik deşik olmasıyla kalırsın. Sevginizi Hak etmeyen insanları ezin gururunuzla.
Olur.

Aşk bir gün biter. Gururunuzu ezdirmenin pişmanlığını bir omur boyu yaşarsınız.
Evet olur ama abartılmaması gerekir. Ne demişler: ' Fazla gurur, göte vurur.'
yeterince aptal davranabildiğin sürece, her türlü duygu olur.
Gurur her şeyden önemlidir. Aşkta gurur olur.
bence olmaz gurur aptallık belirtisidir ama 3 defa sonra konuşuruz deyip geri dönmeyen adamdan da umudu kesmek lazım dimi vazgeçmek lazım dimi?
Benimkinde olmuyor. Yani ben aşık olunca sevince pek sikimde olmuyor bişey.
olur. cevabı net. başka söze gerek yok.
gururun olduğu yerde aşk olmaz. böyle sap gibi kalırsın.

bi deneyinde görün. ( kızlar, erkekler ) aşk her zaman bulunmaz kıymetini bilin.
Olur...olmaz...işler bunlar.
olmaz. gurur var ise aşk olmaz. seviyorsan köpek olursun.
(bkz: bazarov un paradoksal aşkı)
olması gerekiyormuş. geç oldu ama öğrenmiş oldum. biri için kendinden vazgeçmek gerçekten aptallıkmış, gururu göz ardı etmemek gerekiyormuş. şimdi bana sorsalar pişman mısın yaptıkların için diye "evet, pişmanım." derim. teşekkürler hayat.
Olur valla bal gibi olur. Aşkımdan ölsem bile gururum incinmişse bırak adım atmayı acıdan ölsem sesim çıkmaz. Gururunuzu öne çıkarmanızı gereken bi durum olmuşsa ortada genelde toksik bişey vardır, aşk değildir o bidaha değerlendirin.
aşk, sevgi duygudur. gurur kişilik hakkıdır.
gurur bir insanın içinde bulunduğu ilişki veya durumda, kişiliğine zarar verildiğinde gösterilen tepkidir. ilişkide belli bir kalite de tutmak içinde saygı esastır. önemli olan ölçülü, komplekse kaçmadan, gerektiğinde gösterilen gururdur.
Olur. Gururun olmadığı yerde; yapılan sonsuz karşılıksız fedakarlıklar olur. Hepsinin sonu yapmasaydın olur. Gurursuz insan kendi, kendisini sevmez bırak ki başkası sevsin.
fazla gurur g.te vurur. olmaz bence.
güncel Önemli Başlıklar