bugün

bilader sinan mıydı neydi adam yalıda yaşıyor ama varoluşsal sancılar çekiyor senin derdini ayrı,tasanı ayrı sikeyim ben.
netflix yapımı, müzikleri muazzam, oyunculukları ortalama, senaryosu normal, sıradan türk gençlik dizisi. dizinin karakterleri de iyi yazılmış. ne güzel...

bir de şu osman karakterini sırf bi kızla görülmedi diye gay diye tanımladılar ya gerçekten ayıp. adamın gönül işlerine ayıracak vakti olmadığını kimse farketmiyor mu acaba?
ikinci sezeonda osman'a gay sevgili gelebilir.
Eğer Osman karakteri gay olacaksa olsun ikinci sezonda evet.
Vakit kaybı olan dizi. Evet.
ben çook çook beğenip çook çoook duygulanmışımdır.
1 tepsi midyenin 20 milyon olduğu kadar eskiyi, ve benim lise dönemimi anlatan dizi.

Buram buram lise anısı kokuyor.
nissan aşk daha iyi. bu ne mk?
izlemeyene ceza kesmiyorlar korkmayın gay olmazsınız. Asıl sizin yetiştirdiğiniz, yetiştireceğiniz çocuklara yazık. Benliğinden utanan, aslında olduğu kişi olmaması gerektiğini düşünen çocuklara yazık.
Eşcinsel karakterler 90'lı yıllardan beridir var türk dizilerinde yazık arpanız fazla gelmiş ki söz ediyorsunuz yazık.
Gay temalı olduğunu tam olarak kim söyledi
Bi hesap büyük ihtimalle canlandıran kişinin gay olduğunu düşünüp yaptı paylaşımı. Kimin açıklaması var ki bu karakter gay diye
Ayrıca türkiye gibi bi yerde izlenecek olan bu dizinin tutmasını istiyorsa genele hitap edecek bi aşk koymaları gerek. Kotu çocuk iyi kiza aşık olur vs.
Izlenmezse devam edemez çünkü.
netflix'de yeni başlayacağı söylenen dizi. işin ilginç yanı dizide gay karakterlerin olacağı ve sapkınlığı özendiren bu dizinin ramazan ayında başlayacağı, karakterin adınında osman olacağı söyleniyor. eğer iddialar doğruysa dikkat edelim arkadaşlar bu sapıklara prim vermemeliyiz. eşcinsellik sapkınlıktır özenilecek yanı yoktur.
https://www.internethaber...foto-galerisi-2094723.htm

edit: sapıkların hoşuna gitmemiş basmışlar eksiyi. sapıksınız lan işte yalan mı amk? eşcinsellik sapkınlıktır, rezilliktir.
güncel Önemli Başlıklar