bugün

(bkz: aşk dörtgeni)
3 kişinin arasında geçen iç açıları toplamı 180 olmayan üçgen çeşididir.her üçgen çeşidi olduğu gibibu üçgenin de çeşitleri vardır.

i̇kizkenar aşk üçgen

http://i35.tinypic.com/wbql1k.png

bu üçgende tepe noktasında bulunan eleman kendisine aşık 2 köşeye de eşit uzaklıkta olup kafası 1 milyondur.kime gideceğine karar veremez.en karışık üçgen çeşididir.

eşkenar aşk üçgeni

http://www.eserc.stonybro...ges/isoscelestriangle.png

bu üçgende 3 eleman da birbirine aşıktır.en sapık durum bu üçgendedir.şöyle farz edelim ki ;
1 kız ve 2 erkek bu üçgenin köşeleri olsun.kız 1 oğlana aşık oğlanlardan birisi diğer oğlana aşık diğer oğlan da kıza aşık. 3 ü de karışık alamamakta.soorun şu ki bu tür üçgenlerde gay veya lezbiyen denen cinsel sorunlar ortaya çıkmada.her halukarda 1 tane çıkar.(bazen top da çıkabilir ama bu istisna)

eş kenar deltoit aşk üçgeni

http://i38.tinypic.com/ivls77.gif

i̇şte en can alıcı nokta burası.tepe noktasındaki elemanımız ikizkenar üçgen şeklindeki köşelere karşı karar verememektedir.hala seçeecek birini bulamaz.ve en sonunda bir dikme indirip karşıdaki köşeye gider (bkz: deltoit)

adam 2 kıza da cevap vermez gider başkasına vurulur.ama bunun adı aşk üçgeninden çıkar henüz isim bulamadık ama en heyecan verici üçgen budur

Edit: başlık aşk üçgeni olması lazım allah bilanı versun
3 kişiden biri her durumda top ya da lezbiyen olmaktadır.
kararsızlığın tavan yaptığı, çoğu zaman hüsranla biten durumdur.
oha dedirten duygusal karışıklık.
muhakkak her pembe dizide ve türk dizisinde görülen aşk çokgeni durumu.
birde ikiz kenar ise değmeyin keyfine.
buna bermuda şeytan üçgeni de diyebiliriz.
üçgen içerisinde gel-gitler meydana gelebilmektedir.
Aslında bu şey herkesin bildiğinden biraz farklı. Şimdi Robert Sternberg diye bir abimiz var aşk üçgeninden bahsediyor;

Öncelikle en tepesinde intimacy duygusal anlamda yakınlık dedigimiz olay var bir köşesinde passion fiziksel çekim ve cinsellikle alakalı olan kısım diğer köşesinde ise commitment dediğimiz bağlılık oranı var ilişkiye başlayıp başlamamak ya da sürdürme kararı burada bitiyor. Bu üçgenden yola çıkarak kendi ilişkinizin dahi analizini yapabiliyorsunuz şöyle ki bakıyoruz commitment yüksek öyleyse üçgenin o kısmını uzatıyoruz gibi. Aslında durup bi düşünme fırsatı veriyor karşınızdakiyle ilişkinizi.

Şunu da anlatmak istiyorum bizim ilişkimiz çok saf cinsellik hiç yok gözümüzle de seviyoruz diyenler için bu üçgenden passionı çıkarıyoruz ve elimizde ne kalıyor tahmin edin? Hiç ! evet ilişki de passion yoksa diğerleri olsa dahi arkadaşlıkla kısıtlı kalıyorsunuz. o yüzden bu kezban ayaklarını bırakmak lazım sanki. **
iç açıları toplamı 180 derecedir.
o üçgen içinde 2 kanka varsa daha da zordur...hele de o 3. kişi bu 2 kişiden birine aşıksa vay haline.
aşk iki kişiliktir. üçüncü kişi varsa işin içine ya bir orospu ya da piç girmiştir.
iç açılarının toplamının amına koyayım.

Ben kalp o ve öteki!
Üçgeenden ziyade aşk doğrusu olduğunu düşünüyorum biri sana sen ona o başkasına bir düzlem üzerinde sonsuza doğru gitmekte ta ki düzlemdeki diğer aşk doğrusuyla çakışana kadar işte o çakışan kısımda da karşılıklı aşk yaşayan insanlar görülüyor çok az sayıda çakişmazsada doģruya devam.

Ya ben ne diyorum sözlük.
en sevdiğim üçgendir.
bu erkeklerin vücut yapmasıylada oluşan bir şey değil mi aynı zamanda?Bizim ki taktı kilo verip aşk üçgeni yapacakmış.
illüminatinin oyunları bunlar.
güncel Önemli Başlıklar