bugün

fenerbahçe fanatikliği daha az ele alınıp,romantizm ele alınsaydı,çok hoş film olabilirdi.yine de hiç fena değil.
not:gs
koyu fenerbahçelilerden oluşan bir kadrosu vardır.
filmin amacı fenerbahçe aşkını vurgulamaktır.
şu anda fox tvde gösterilen film.

aşk-komedi tarzı diye nitelendirebiliriz muhtemelen bu filmi , ne öyle çok yoğun insanı duygulardan duygulara sürükleyen bir aşk teması var , ne acayip derecede güldürüyor.hatta bazı yerleri inanılmaz saçma.

ama izletiyor aga kendini , en az 25 kere izledim , yine denk geldim yine izliyorum.

bir de galatasaraylıyım amk , bu dünyada fenerbahçe ile alakası olup olumlu baktığım 2 şeyden biri bu film diğeri alex , hadi abdülkerim durmaz'ı da ekleyeyim bu listeye.

ama cidden süper , özellikle babanın tribünde görüldüğü sahne , yine babanın çiçek çikolatayla samandıraya gitmesi , filmin sonundaki 'şimdi biz şey yaparsak beşiktaş da bize şey yapmasın' repliği (gerdek gecesinin ertesi günü beşiktaş-fb maçı var) , yine fenerbahçe mi ben mi sorusuna verilen 'kendine hiç şans tanımıyorsun' cevabı , çakallarla dans'taki hacı hikmet ile yaptıkları müthiş totem sahneleri falan beni güldürdü ne yalan söyleyeyim.

sanatsal açıdan bakacak olursam 10 üzerinden 4 bile vermem , ultra sıradan bir türk filmi der geçerim.ama bireysel bakıyorum olaya ve tartışmasız ilk 5 türk filminin arasına sokarım bunu , sanırım biraz da filmdeki uğur tiplemesinin galatasaraylı versiyonu olmamdan mütevellit kaynaklanıyor bu.

not : evet kaybedeceğimize inandığım maçı izlemem , bu yüzden çok fener maçı izlemediğim oldu.ama bende tutmuyor aq yine yeniliyoruz kadıköyde.bu sene izleyecem ama , zevkle izleyecem hemde 20 kasım akşamı geleneği bozuyoruz hadi inşallah.
görsel
Acayip saçma değil mi film sizce de. A doğru tüm türk filmleri öyleydi.
güncel Önemli Başlıklar