bugün

para yani aşk da olur sonradan mutluluk da getirir para olsun acı da benden olsun sorun yok kafam rahat olsun para pls.
para yani aşk da olur sonradan mutluluk da getirir para olsun acı da benden olsun sorun yok kafam rahat olsun para pls.
Aşk tek taraflı olduğunda sonunda çok büyük bir acı veren bir olaydır.
aşk iki taraflıysa mutluluk verir. tek taraflı yaşıyorsan aşkını çok zarar verirsin kendine, harap edersin, hiç kimse içinde kendini harap etmeye değmez. çok sevebilirsin ama demek ki o seni sevmemiş, sevse bırakıp gitmez di mi ? kısacası güzel kardeşim aşk çok yaarrraakkkk bi şey.
guzin abla sorulari eksikti o da oldu tam oldu dedirten bi ergen başlığı daha.

yaşa gör kardeşim, aşık olacaksan olursun zaten öyle olsam mi deyip aşık olunmaz.
aşık olunan kişiye gore değişen durumdur. eğer sevdiğiniz insan, sevginize ve size değer veriyor sizi uzmuyor ise dünyanın en mutlu insani olursunuz amma ve lakin serefsizin teki ise hayatınızı zindana cevirebilir.
Aşkı yaşamasını bilene mutluluk, yaşamasını bilmeyene acı verir. Cevabıyla çözülebilecek sorunsaldır.
biber yemek gibi düşünülmelidir. başlangıcı mutluluk, çıkışı acı.
Bir çok insanın merak ettiği sorunsaldır. Ben işin içinden çıkamadım siz yardım edin.