bugün

Aşk acısı çekemeden sepetlenmek yol verilmek kanka mertebesine çekilmek kanka olarak hayatına devam etmek zorunda olmak ve dilini ısırmak.
Haydi montla siccilari piste bekliyoruz. Atin da rahatlayak.
Sen hiç ayak serçe parmağını sehpaya çarptın mı yeğen*
Hiç beklemediğin bir arkadaşından kazık yemek ve sevdiğin bir insanı kaybetmek.
evlat acısıdır, anne baba acısıdır, geçim derdidir, eşinizle bir türlü anlaşamayıp

her gününüzün kabus olmasıdır.

aşk acısı da nedir?

birini sevmişiniz sevilmemişiniz. ya da ayrılmışsınız.

ee ne olacak? başka insan mı yok memlekette?

sevgili ergenler ve gençler burdan sesleniyorum:
bu bahsettiğiniz şey acı bile değildir olsa olsa tatlı dertlerdir
yukarda saydıklarımın yanında.

inanın samimi söylüyorum. şimdiki aklım olsa ben de hiiiç sallamazdım hiç bir şeyi.

takılın hayatınızı yaşayın, bunu da dertden saymayın.

sizin yaşınızda zor biliyorum ama, deneyin.
Aileden birini kaybetmek. Aşk acısı çok basitmiş dersin.
aşk acısı hiç yaşamadım ama eminim birinin anne babasını kaybetmesinden büyük bir acı yoktur.
Acının sebebi ne olursa olsun kayıp hissine duyulan acının vucutta yarattığı tahtibatın aynı olduğunu düşünüyorum.etkenler farklı olsa da tepkimeler aynı sanırım.mesel aşk acısını ölüm acısından küçük görmemeli bu nedenle.
kişiye göre değişir bu işler.

hadsizin teki de çıkmış "benim annem öldü." deyip başkasının acısını küçümsemiş hatta üstüne bir de "geri zekalı" demiş.

yahu sen başkasının çektiği acıyı nereden biliyorsun da başka şeylerle mukayese ediyorsun? belki o kişi ailesinden senin kadar hazzetmiyor. belki de hiç sevebileceği bir anne tanımadı...

türküye bile söz olmuş; "anadan geçilir bre hasan yardan geçilmez."
1 puan ile dersten kalmak.
Su saat olmuş hala uyumamaktır. Uyumamak icin sebeplerimiz yok degil tabi.
yemeğin ocakta unutulması.
Boğaz yanması. Açık ve net.
görsel
Bunu yiyin aşk acısı gibi başka bi acı.
Sevdiklerini kaybetmek. (bkz: ızdırabını sikeyim)
insanın kendi ülkesinde güvenle dışarı çıkamaması,her an birinin canı yanacak diye tetikte olması ve her gördüğüne şüpheyle yaklaşarak paranoyak olması.iğrenç ideolojiler,çatışan çıkarlar ve doymayan egolar yüzünden masum insanların hayat ışıklarının sönmesi.
Tıp okuyan birisi olarak bilimsel yaklaşıp cevap vereceğimdir.

Evet tıpta her bölümün doktorları bizim bölüme ait hastalıkların acısı en şiddetlisidir gibisinden bir tartışma içine girerler yer yer.

Nefrologların böbrek ağrısı ve ortopedistlerin kemik ağrısı en acılılar arasında önde götürür.
Ansızın patlayan bir bombayla insanların ölmesi. ikisi de ağlatır ama senin sevdiğin yaşıyordur bir de bu yönden bakmak lazım.
Birinci dereceden bir yakınını kaybetme acısı.
Anne acısı, allah kimsenin başına vermesin..
insanlara olan güvenini kaybetmek..
arabayla yolda kalmaktır. bizzat yaşadım aşk acısını s*ker atar.
Yurtta internet olmadığından kütüphaneye gidip 3 saat oyun indirdikten sonra geri gelince oyunun çalışmamasıdır.
Öyle bir vurur ki sana, sanki bir anda 10 yıl yaşlanmış gibisindir.
Bir babanın çocuklarına istediklerini alamadığı için ağlamasını görmek.
Evlat acısı.
güncel Önemli Başlıklar