bugün

Yerini yeni biri doldurana kadar bitmez. Dolmazsa kalp hiç bitmez.
Bazısı mezarda biter ancak.
Bu psikolojik rahatsızlığa ben da yakalandım. Kalbimde bir yara kabuğu var. Kız her aklıma geldiğinde o kabuk biraz daha kalkıyor. Kalktığı yer kanamaya başlıyor.
Edit: 16 gün sonra entryi düzenliyorum. Kim ki bu kız aq. Vallahi hatırlamıyorum. Tahmin ettiğim var ama olmayadabilir. Bu kadar çabuk unutulmak kadına kor be.
Tanımlanamayan bir acı. Tüm bedeninde ve ruhunda hissediyorsun.

Bunu bir kere yaşayan insan bir daha eski kişi olamıyor.
Güzel bir acı. Her acının bir güzelliği vardır tabii ki fizikseller hariç aşk duygu acıları insanı olgunlaştırır büyümek böyle bir şey dost
bir kez en büyüğünü yaşarsın ondan sonra zaten kimseyi o kadar sevemezsin.
ben deyim diş ağrısı, sen de kanlı basur yani. ocaklardan ırak !..
üzerinde yeterince tepinemediğin için hevesini alamama durumu.

neyse..
Hayatımda sadece bir defa yaşadım.
Hem de dibine kadar
Ölmeden öldüm resmen

Sonra da kimseyi o kadar çok sevemedim
Kimseyi takmadım ve kimse için öylesine çarpmadı kalbim
Sanırım bende bıraktığı en iyi etki bünyeme bağışıklık kazandırması oldu.
insanlar evlat acısına alışıyorlar,her şey gelip geçici,her şey bitiyor,bunlar hayatın küçük quizleri bu sınavları geçin sadece.Hayatın tadını çıkartın karamsar olmayın sevgilerle.
Kimi sevdiysem başkasına yar oldu.artik yeter.
Başta çok büyük bir şey gibi geliyor sonra bir zamanlar bunu önemli gördüğünüz için kendinize saydırıyorsunuz.

Hayat devam ediyor ve “ben sensiz ne yaparım?” diye bir şey yok.
şu an iliklerime kadar hissettiğim ve gözlerimin şiş şiş olmasına neden olan duygu...
birisi beni eşek sudan gelinceye kadar dövse biraz hafifleyecek sanki. öyle hissediyorum.
uğruna acı çektiğiniz kişi sizden daha nitelikli olan bir başka kişiyle ilgili hayallere dalıyor, bu gerçeğin farkına varın ve psikolojinizi düzeltin.
En son lisede iken çektiğim bir acı türü. 2-3 ay hayatımı mahvetmişti. Sonra Steam'da denk geldiğim bir oyun sayesinde bu acıdan eser meser kalmamıştı. Bazen yeniden aşk acısı çekme isteği zuhur etmiyor değil. Bilmiyorum ya, ayrı bir zevki oluyordu. Ben de böyle bir manyağım işte. Manyak olmaya karar verdim galiba efendim, evet.*
(bkz: montla sıç)
Max 2 haftaya geçer kafanı dağıt.
Başkasına da yavş*ma ne zaman unutursan o zaman başka sulara açılırsın kolay gelsin...
Sanki etini kopariyorlar.aynisini çekiyorum.en son teyzemin cenazesinde ağlamıştım.simdi her gün ağlıyorum.
çektiğim.

fiziksel acı gibi hissediyorum.

hiç bir yere sığamıyorum, Delirmekten korkuyorum.
Cidden.

Hiç anlam verememişimdir. Umarım başıma gelmez.
acı filan değil; saplantıdır. aşk acısı dediğiniz şey, siz ona izin verdiğiniz sürece var olur. unutmak mutluluktur.
herkesin acısı sevgisi kadar.
bu acının bir bitme süresi var mı?

takriben ne kadar sürede terk eden kişi tamamen unutulur?
ÇOLUK ÇOCUK meşgalesi.
güncel Önemli Başlıklar