bugün

(bkz:gerilla taktigi
(bkz: hain taktikleri)

nıck nıck nıck diyerek size orta yaş üstü teyze kınamasıyla kınıyorum.
(bkz: sırtlan taktikleri)
kadının acısından faydalanmak isteyen erkek söylemidir.
Böyle bir konu açıldığını görünce yazarı tebrik etmemi sağlayan enfes bir tespittir.Duygusal boşluktaki dişinin kendini önüne gelenin yakışıklı olduğuna inandırmaya çalışmasıyla başlayan ve zeki bir erkeğin böyle bir kızı kolayca tavlamasıyla sonuçlanan aşk sarhoşluğudur.
biten ilişkilerin ardından düşünülesi durum, endişe doğurucu tespittir.
kesinlikle doğrudur.

siz 1,5 ay o kadını kazanmak için peşinden koşarsınız, sonunda ayrılırsınız. kuyruğu acıyan şahıs ise bir arkadaş buluşmasında çok rahatlıkla kapılır.
böyle bir kadın ciddi anlamda boşlukta olduğundan dünyanın en kolay işlerinden biridir hiç aklında yokken bir anda hayatına girmek.
(bkz: aşkta ve savaşta her yol mübahtır)
eğer çektiği gerçek aşk acısıyla bırakın tavlanmayı etrafında kimseyi görmez, istese de göremez,sevdiğinden başkası gelmez aklına.
evet kesinlikle daha kolay tavlanır. çünkü aşk acısı çeken kadın sığınacak başka bir aşk arar. acılarını dindirecek bir aşk arar. ve elbette sevgili zeka küpü erkeklerimiz kadınların herşeyini kullanmayı iyi bildikleri gibi bunu da kullanmasını iyi bilirler.
(bkz: tarihteki büyük yalanlar)
hem terk ediyor hemde aşk acısı çekiyorsa ne diyeyim mahmutmu diyeyim.

kadınlar ne zaman aşk acısı çeker olmuş ki.
(bkz: bunu bildiğim iyi oldu)
(bkz: çıkarcılar sizi)
doğru bir tespittir. kadın milletinin genel doğasından mütevellit zaten korunma içgüdüsüyle hareket etmektelerken, bir de aşık olmuş ve b.bayı almış bir hatun kişi, yaralarını saracak, kendisine destek olacak, özetlersek 'koruyup kollayacak' bir kişiye daha çok ihtiyaç duyar. dolayısıyla er kişi avına bir timsah gibi odaklanır, hatunun aşk acısı çektiği anı yakalarsa sonuca ulaşmaması, bir geyiğin su içmeye geldiği gölün içindeki timsahı fark edip kaçabilmesi kadar küçük bir ihtimaldir ki zordur..

buna rağmen yine de 'ille de benim kendi sevdiğim olsun, ben başkasını istemiyorum'cu hatun modeli vardır ki onlar daha uğraştırıcı olup, onlardaki başarısızlık oranı genel hatun populasyonuna göre görece yüksektir..

dolayısıyla nedir? kolay hedefler isteyen er kişi, tutturukçu olmayan, aşk acısı çeken hatunu buldu mu destek olacak, mevyesini de yiyecek! bu mudur? budur! iğrenç miyim? bittabi..
(bkz: rebound sex)
kadını bir düşman, rakip ya da bir av olarak gören sütü bozuk zihniyetin el çabukluğu marifet uydurduğu mottolardan biridir. oysa tüm çağların ötesinde hiçbir zaman tahrif olmayan erkeklik kitabında şöyle yazar: sarhoşa dokunma, para karşılığında yapana tenezzül etme, gönlü olmayana dokunma, mağdur olana dokunma, sen eşek değilsin erkeksin, eşeklik etme.
giden sevgilinin, kızın gönlünde açtığı yaranın boşluğu kapanmadan doldurulursa abse yapması muhtemeldir.**
doğru ama yan etkileri de olan bir tez. söz konusu çaresiz kadın, alkolün de etkisiyle tava gelirken bir süre hayvanoğlu hayvan x kişiden bahsedecektir. x kişiden bahsederken kadına gaz verilmemeli, sadece baş aşağı yukarı sallanmalıdır. hayvan herif x muhabbeti eninde sonunda bitecek, senin de başını ağrıttım faslına geçilecektir. bu gibi kadınların tutkuyla sevişmesi de cabasıdır.
6 kisi kalmis futbol takimina atak yapmaya, goller atmaya benzer. Kural hatasi yoktur ama etik degildir.