bugün

inanıyorum. Ama aşkın yanında sevginin olması daha önemli, yoksa içi boş bir duygu.
inanmıyoruz kanka hayat böyle daha güzel diye cevaplayacağım soru herhalde.
Tabiki aşka inanırım çünkü aşk olmazsa olmaz.
--spoiler--
oysa ki ben aşka inanıyordum
hep ölüm bu(yurdunuz)
ya

yo
rum!
ey devlet,
ey tanrı:
artık o(kulun) yok senin!
--spoiler--
nasıl inanmam. perişanlığımın tüm sebebi.
Aşkın varlığına inanıyorum, karşılıklı aşkın varlığına inanmıyorum. Acı çekmek için tasarlanmış gibime geliyor.
Hem evet hem hayır.
inanıyorum. umarım bir gün benide bulur. sevmek, sevilmek çok güzel şey be...
bunca insan yaşamışken, hakkında bunca şiiir, şarkı, kitap yazılmışken inkar etmek mümkün değil. kendi yaşadıklarımdan, gördüklerimden yola çıkarak aşkı tanıyorum . o bir ilüzyon. ama çok güzel. acısı bile güzel. yaşadığınızı hissediyorsunuz. o yoksa yaptığınız fotosentez. bitse de, acı verse de iyi ki var.
evet inanıyorum. Yemek yiyemedim mutluluktan o derece bir aşk. içim acıyor onu görünce öyle güzel bir acı ki sevgi acıtıyor gerçekten. Asla beni fark etmeyecek belki ama sevmek güzel
sevdiğim kadının omzuna yaslanıp örneğin dağlık bir bölgede akşamın dinginliğini, sarılı yeşilli çayırı, ağaçların gölgesini, çitlerin ardında kımıldamadan duran kara somaklı koyunları ve kayalıkların arkasında yiten güneşi görüyorsam ve onun yüzü aracılığıyla değil de şu haliyle, yerküre içinde sevdiğim kadının da aynı dünyayı gördüğünü, bu özdeşliğin evrenin parçası olduğunu ve aşkın tam o anda özdeş bir farkın çelişkisi olduğunu biliyorsam işte o zaman aşk vardır ve daha da var olacağına ilişkin umut verir. bunun nedeni sevdiceğimle benim o tek özneye, aşkın öznesine katılmamızdır; bu özne o dünyanın yalnızca benim kişisel bakışımı dolduran şey olmaktansa meydana geleceği, doğacağı şekilde, dünyanın açılımını farkımızın prizmasından işler. aşk her zaman dünyanın doğuşuna tanık olma olasılığıdır. kaldı ki bir çocuğun doğuşu da aşkta gerçekleştiyse, bu olasılığın örneklerinden en güzelidir.

Not: alıntıdır.
evet.

aşıklar ölüyor, aşk nesiller boyu yaşıyor, yaşanıyor. ölümsüz tek miras.

"herkes bir gün 15 dakikalığına aşık olacaktır" / neros.
acaba aşk bana inanıyor mu diye şüpheye düşürten bir sorudur.
ben aşka hiç önem vermem, ben aşkı hiç sevmiyorum.
aynen zeus dualarımı kabul edip bana bir eş gönderecek.
aşka inanmayanlar ilk önce aşık olurmuş.
biri gelip inandırsın diye bekliyoruz. yoksa inanmıyoruz.
bir adet anket.
epeydir hayır. bu sanırım olmayışının en iyi kanıtı.
inanıyorum bir yerlerde güzel güzel aşk yaşayan insanlar var ve hep olacak ama kendi adıma inanmıyorum tabi.
inanıyorum.

aşk salt kadına, kıza duyulmaz.

yaradana, tabîata, dostlara, davaya, kitaplara, sanata...

ben tarihe ve resime âşığım meselâ.
Aşka inanma aşksız da kalma demişler. Ne cahil adamsınız.
o da olmasa yaşanmaz lan bu dünyada. kimisi paraya kimsi kadına kimisi adama amma ille bir şeye aşık insanlar. hatta bazen kendine aşık.
--spoiler--
Hayır
--spoiler--
Yatağa atana kadar inanıyorum.
olsaydı görürdük yani.