bugün

Şuan bana dışardan bakan kişinin gözle görebileceği belirtilerdir.
hiç yataktan çıkmamak.

sürekli gülümsemek ama içinin içini yemesi.

en küçük bişey de ağlamaya başlamak.

sigara kullanıcıları için birini söndürmeden diğerini yaktıktan sonra söndürmek.

ağır depresiflik belirtileridir.

venegis iyi geliyor. ben değil bir arkadaş.
kendisine ve çevresindekilere zarar verme eğilimi, yemek yemeği reddetmek ve intihar planları yapmak.
(bkz: sevdiğini hissetmek)
Küçük ağa izlemek.
Etrafaben güçlüyüm iması vermeye çalışmak.
Yanında bir çok kişi varken yalnız olduğunu hissetmek.
(bkz: majör depresyon)
depresyon ile aynı belirtilerdir ancak fazlaca sürer.
içerik bulunamadı.
Her şeyi bırakmak.
gece uymadan önce yarım saat sebepsiz ağlamak.
uludağ sözlükte yazar olmak.

nicktende anlaşılacağı gibi.
Aglayamayacak kadar çaresiz olmak.
asosyallikle beraber gelen alkolle beslenme tarzı.
dersin ortasında 38 dakika kahkaha atıp son 2 dakikasında ağlamak.
Ev halkı tarafından evde yalnız bırakılmıyorsanız en yakınlarınız sizin depresyonda olduğuna karar vermiştir, haklı olabiliteleri de vardır hafazanallah bi delilik yapacağınızdan korkuluyordur.
entryleri tek tek okuyanların kendinde görmeye başlayacağı belirtilerdir. millet böyle böyle hastalık hastası oluyor.
Kafadaki düşünceleri bastırmak için sürekli şarkı dinlemek. gündüzleri kimseyle iletişim kurmamak adına gündüzleri uyuyabilmek, geceleri hortlamak uyumamak ölümüne slow parça dinleyip kendine acı çektirmek. çok gülerken bi anda ağlama kıvamına gelmek, suçluluk hissi, takıntılı olma durumu.
yatağa düşkünlük, baş ağrısı hissi, gözlerine perde iniyormuş hissi, sürekli uyku hali vs.
Yolda yürürken manasizca yere bakmak hep başın egik durmak. Insanlarla göz göze gelince korkup heyecanlanmak. dünya yavaşlamış gibi hissetmek müzik dinlemeden duramamak.

Benim böyleydi sizi bilmem. Ha birde şey var nereye gittiğinin bi öneminin kalmaması var. Şarkıda diyor ya gezer dolaşırım da bilmem nerdeyim. Aynen öyle işte.
ilaç kullanımı ihtiyacında olmak.
Alkolden karamsarlık çıkarmak.
Sigara kullanımını arttırmak.
Günde üçten fazla gözlerin dolması.
Geçmişe sık sık hayıflanmak.
Beni anlatmışlar kardeş.
dört gündür telefonu uçak moduna alıp wifiyi etkinleştirmemek olabilir mi acaba?
saatlerce muzik dinlemek ama dinledigini hissetmemek.
Hiçbir şeyden zevk almamak. önceden çok severek yaptığı bir şeyi bile yapmak istememek. sürekli geçmişi ,geçmişte yaptığı hataları düşünmek. her konuda kendini suçlamak , pişmanlıklarının artması. gelecekle ilgili kötü şeyler düşünme. sürekli akla gelen intihar etme isteği. sebepsiz yere ağlama krizleri. Hiçbir şeye gülememek , hiçbir etkinlikten aktiviteden mutlu olmamak... ve büyük ihtimalle bu başlığı okuma teşebbüsünde bulunduysan sen de bu illete katıldın demektir.
En büyük belirti "istememek " hayata dair ne varsa yapılması gereken , onu istememek ama sürekli uyumak istemek. Bu kişinin uyuyarak kendini hayattan koruma stratejisi.
Depresyon kötü şey. Depresyonda olduğunu düşünen kişiler profesyonel yardım almalı.
güncel Önemli Başlıklar