bugün

erkek versiyonu ürkütücüdür. istemediğiniz her yerde biter bi de bu tipler
ağzına kürekle vurulası kızdır.
Şimdiki kızlarda moda olmuş. Fok balığı gibiler kelimeleri değişik
şekillerde yorumluyorlar dilleri dönmüyor heralde.
ÖNCELiKLE (bkz: TÜRK KIZI)

şimdi konuya geçiyorum. bak kızım hayır kendime çay alırken sanada getirdim diye vermiş oldugun bu "mersiii" tepkisine nasıl bir cevap vermemi bekliyorsun? hayır yani "bende senin mersiii" mi yoksa "sanada mersii" mi, yani nasıl cevap vere bilirimki. yani agzını yaymanın ne alemi var. kısaca teşekkür ederim desene lan!
ondan sonra cevap vermeyince odun erkek konumuna geçiyoruz ya ben ona yanıyorum.
ağzı büyüktür muhtemelen.
titretir. başlığı okurken hayal etmenin bile tesiri büyük. *
ağzına kürekle vurulmak istenen kızdır.
Fransız bir hatun kişi olabilitesi olan insan...
başka tarafını yaya , yaya devamını getirip bokum demiyorsa sıkıntı yoktur .
ağızda yayılan enfes mersiiinin tadını çıkaran kızdır. o yaydığı ağzını toplasın derhal.
elini gere gere vurulan insandır ayrıcana da. (bkz: korkutan ikilemeler)
messi gol attıktan sonra sevincinden futbolcunun ismini karıştıran kızdır.

-mersiiiiiii, yazdı resmen yazdııı *
en korkulması gereken kız tipidir. dikkat edin bu kızlar menfaati nerdeyse o ordadır. bugün sana yavşar başka gün başkasına yavşar.

iş nedeniyle bu tip bir kızla yemek yemek zorunda kaldım, yemekler geldiginde bu kız garsona "mersiii" diye yavşadı. garsonda hayatında ilk defa böyle bir söz duymuş gibi "neresi" diye bir cevap verdi. bizimki bozuldu. sonra aradan 10 dk geçtikden sonra banada aynı şekilde "mersiii" dedi, bende bozuntuya vermeden "kiim" dedim. baktım bu sefer yayık agızlı o kız hayata küsmeye başladı. sizde böyle yapın.