bugün

özendiğim insandır. ne güzel insandır o öyle.
benim. bir kere bile niyet etmedim tadına bakmaya.
bunlardan biri de benimdir. aslında övünülecek bir şeyde değildir. sigara içmek istemeyen için, olması gereken bir şey zaten. yok bir tadına bakayım, iyice tiksinirim olayı pek tutmaz. sigara içmeyen biri olarak, bizi övmeyin. sigara içenleri matah bir şey yapıyormuş gibi göstermeyin yeter. özendirmeyin, özendirecek olsanız bile, bunu sigara içmeyenlerin üzerinden yapmayın.
Bi daldan bişey olmaz be kardeşim.
bugün 2 paket içtim. siz sürmemeye devam edin güzel insanlar. ben fazladan 1 kişi yerine de içiyorum.
Işte bu ben. En guzeli. Hicbir faydasi yok zaten. Hem cebe hem sagliga zarar. Arkadaslarim ısrar etti ama baslamadim. Gerekte yok. Baslamaya niyetimde yok.
ılık veya pısırık olması muhtemel özgüvensiz insandır. toplumda sıkça kullanılırlar.
o benim- demeyi çok isterdim, ama daha demin sürdüm ağzıma. hatta ağzıma aldım, içime bile çektim...şeyi yani..sigaranın dumanını...
bu ben olup ılık ve pısırık değilim. sağlımı ve sevdiklerimi düşündüğümden ötürü kullanmıyorum.
Benimdir.
ciğerlerim mutlu ve rahat.
tavsiye ederim.
lise 1 den beri içerdim, 5 sene sonra bıraktım sanırım ergenliğimi atlatmıştım.
insan mı ?
Sigara ağıza sürülen bir şey değildir. Aksine ağzıma alıp içine çektiğin bir kağıt parçasıdır.
Acıyı sevmeyen insandır. Daha çok öğreneceği yol vardır bu hayatta. Acıyı gördükçe hissettikçe ciğeri yanacak, ciğeri yandıkça sigarayı sevecek, en büyük dostu sigara olacaktır.
Biz sürdük de ne oldu aq. Hiç bi boka benzemiyor. Ancak zarar.
Bu ben oluyorum.

Akciğerler sıfır.
benim. 35 yaşındayım. erkeğim. ılık mılık diyenlere de 40 yaşından sonra kim ılık kim sıcak olacak göreceğiz diye sormak isterim.
Olsun patlıcan yemiştir.
(bkz: hay ağzını öpeyim)
Buyrun benimdir çocukken o iğrenç kokuya annem babam sayesinde maruz kaldığım için akciğerlerimi seviyorum o yüzden içmiyorum .
maşallah dedirten cinstendir.
bir arkadaşım ‘27 yaşıma geldim, bir kez bile denemedim’ diyebilmek için denemiyorum artık sigarayı demişti, o geldi aklıma.
gurur yapmış adam artık.
Organlarına iyi bakan insandır.
siz çomarlar sigara içmemeyi pısırıklık olarak görürsünüz ama 3 veya 5 yıl sonra bunun bedelini kendi canınızla ödersiniz bende içmem bu illeti içmeyin içtirmeyin !
hayatımda içmedim, içmeyide düşünmedim.
bi insan kendisini neden bişeye bağımlı etmek ister ki...
ilginç bi tür.
güncel Önemli Başlıklar