bugün

sevgılinin agzı ıse katlanabılınecek durum tabiki koku cok kötü degılse hatta ve hatta daha da abartılıp ayrıldıktan sonra da özlenecek kokudur.

edit:onu bıle özledım be sözlük.
Yanında dolaşılamaz insan çeşididir.Koku ilk anlaşıldığında yanında durulmaması gerekmektedir.
' içeri mi sıçtın 'şeklinde bir tepki gösterilmemesi gerekilen kişidir.
Sabahları örgütlenerek otobüsleri istala ettiklerini düşündüğüm kişiler.
bir an önce çaresine baksındır, adamı hasta etmesindir.
yasadıgım kotu tecrubeler sonunda bunu fobim olarak atadım tesekkurler fobi kazandıran agzı kotu kokan insan.
işkencedir bir nevi.
neticede insandır. **
(bkz: halitozis)
dişçi olmayı dahada zorlaştıran bünyedir.
utandirmadan uyarilmasi gereken insandir... misal ben boyle durumlarda son derece ozenli davranir ve "gahk git bi disini fircala lan, les olmus agizinin ici.." diyerek muhattabimi nazikce uyaririm.. o kadar dusunceliyim ki, esasen fiziksel darbi hak eden bu insani temassiz, adeta remote sekilde kokudan arindirmaya calisiyorum.
maydonoz ve süt ikilisi muhteşem bir çözümdür. kesinlikle denenmelidir.
Genellikle Sigara içen kişilerde karşılaştıgımız durumdur.Kendileri bıraktıktan sonra otobüslerde duraklarda sigara içen insanların kokularını hissederler ve belli süre kendilerinden tiksinirler.
otobüste çekilmeyen insandır.
halk otobüsünde seyahat esnasındayken sıklıkla hissedilen durumdur.
sabahleyin işinize gitmek için erkenden kalkıp halk otobüsünüze binmiş giderken
otobüs kalabalıklaştıktan sonra hemen yanınızda ki orta yaşlarda ki amcanın ağız kokusunu hissedebilirsiniz.
gerçekten çekilecek durum değildir.
hoş biz de bir şeyler atıştırmasak bizimki de kokacak ama bu ağız kokusuna dikkat etmeyen insanlara kızıyorum.