bugün

imanımı gevreten, bacaklarımda derman bırakmayan salgın.

Lokasyon: Ankara
Çocuklarda da varmış. Aman dikkat!
Arkadaşlar aşırı mide bulantısı ve bağırsak paraziti de var bende. Nolur yalnız olmadığımı söyleyin. Hayatımda ilk kez kıl kurdundan muzdaribim. Çiğ et yemem, hijyenik bir insanımdır ama niye böyle oldu bilmiyorum.
Ekşi sözlük'te de tartışılan konu. Bende bir şey yok ama arkadaşlarımda ishal ve kusma şikayeti var.
Ne olacakti ki? Doldurdular afganlari, tüm pislikleriyle geldiler amq.

Edit: çevrede Afgan görerek yaşanacak bir tür salgın değil elbet.. o lavabo bu lavabo derken bir şekil bulaş yolu buluyor mikrop.
Bağırsak kurdu şikayetim var. Ona ek olarak ishal oldum. Yani evet var böyle bir şey. Ayrıca çevremde hiç Afgan görmedim. Bu kadar yaygın olma nedeni içme suyu olabilir.
Millet yalnız kıl kurdu varsa evin tamamını çamaşır suyuyla silmeniz gerek. O meret tüm aileye yumurtalarını bir şekilde yayıyor. Bir de mutlaka doktora gidin.

ishal ve kusmaya ek olarak yüksek ateş nöbeti geçiren insan çok var. Sürekli ellerimizi yıkayalım.
teflon adana'dan bildiriyor ; burada herkes sıçırık !.. ve de kusma.
ardahan'dan bildiriyorum, çıkarmaktan içimde bir şey kalmadı. yalnız değilsiniz.
bazı damacana sularından oluyor.
Bağırsak kurdu olanlar sabah aç karnına bir avuç kabak çekirdeği yesin. Piyasadaki bütün ilaçlardan daha etkili bir yöntem.

Suyu kaynatın için. Geçmiş olsun.
içme sularına bir şey karışmış veya karıştırılmış olabilir . ayrıca milyonlarca
çok kaliteli turist ve mülteci ülkemizde bulunuyor . bunlar , bilinmeyen virus
ve mikropları taşımış olabilir .

birinci dünya savaşı sırasında koloni askerleri çeşit çeşit hastalıkları avrupaya
getirdiler .... ispanyol gribi vs .....
Geçen hafta cuma günü yaşadığım durum. Her hastalığı tüm insanlar arasında ilk ben yaşarım zaten aq öyle bi huyum vardır. 2 gün sürdü, ishal ve halsizlik biraz da ateşim çıktı. Yediğimiz içtiğimiz şeylerden olduğu kesin. Bu aq virüslerinin de corona'dan sonra iyice götü kalktı. Aq malları ya. Sikim kadar boyları var türlü türlü huyları var. Ya da birileri oturup dünyaya virüs yayıyor ki bu kadar orospu çocuğunun olduğu dünyada bunu bile yapan vardır. Anasını sikiyim öyle birileri varsa, gelsinler beni bulsunlar aq çocukları da bi büllüğü yediriyim. Zaten sıkıldım aq coronasından bilmem nesinden, dünya ayrı bi eziyet zaten, bi de neymiş coronaymış yok ebesinin amıymış. bi salın bizi aq ya.
izmir'de de çevremde çokca bu şikayetleri olan insan var.
genelde bünyesi zayıf çıtkırıldım bağışıklık sistemi nazik tiplerin başına gelen durumdur..

gerçekten çok yazık..
Bağırsak kurdu salgınıyla birlikte çoğu kişinin hayatını sikmiş olan şey.
bani de buldu bu salgın. 4 günde 4 kilo verdim.
sebebi oysa eğer....

bağırsak kurdunu nasıl kapıyorsunuz lan birbirinizden?
bakırsaklar temizlendi, mide rahatladı.
Bağırsak kurtlarının yumurtaları hava yoluyla bile bulaşabilir arkadaşlar. Hele Kurtlu biriyle el sıkıştıysanız geçmiş olsun.
Bugün benimde dahil olduğum salgın.disardaydim kendimi zor attım tuvalete.
Bende de olan durum. Bu kadar bok nasıl sıçıyorum bilmiyorum.