bugün

Dünyanın en gerizekalı ve itici emojisidir. Kullanan kişilerin samimiyetinden şüphe edilmesi gerekir. Kim kullansa o kişiden direkt soğuyorum hatta o kişiyi öldüresim geliyor. Keşke bunu yapan kişi bu işe hiç kalkışmasaymış. Allah onu bildiği gibi yapsın.
görsel
ağzına kürekle vurulması gerekilen emojidir. ne uyuz bi tip.
ikizler burcu kadını olabilir.
ikizler burcu kadını olabilir.
Zaten bok gibi olan whatsapp emojilerinden en bok gibi olanıdır. Tam bir zevksizlik abidesidir. Bunu hep kullananların gece yatakta birilerini beklemelerinin yerine acilen göz doktoruna görünmeleri gerekir.
en çok kullandığım emojidir. karşımda ki kişide kullansın isterim. samimiyet belirtisidir. çünkü mesaj da duygu yoğunluğu olmuyor. bari smile ile belli edin. bak yine sinirlendim ruhsuzlara. *
bir göz kırpan emojiden bir de bundan nefret ediyorum. bu ikiyüzlülüğü çağrıştırıyor gibi biraz.
diğeri de her manaya çekilebilir, ne demek göz kırpmak.
twitter'da en çok kullanılan emojidir. itici ve kanserojen bir emojidir, tüm emojiler gibi. ilk kez 2007 yılında japonya'daki iphone'ların klavyesinde bulunmuştur.
Doğruları söylemek ne zaman marjinallik oldu dedirten emojimsi bir şeydir.
Gülerek ağlamasındansa bu haliyle sevimli duran emojidir.
o amına kodumunun emojisinden nefret ediyorum.
Leş gibi emojidir, bircok kişiye benimle konuşurken kullanmamasını söyledim, evet marjinaliz.
Yaklaşık 8 tane atıldıysa gerçek kahkahayı simgeler. 1 veya 2 ise "kusura bakma komik değil yinede ayıp olmasın" anlamına gelir.
':d' bu dahz samimi geliyor bana. Belki sms doneminden kaldigimizdan.
Tek gözünden yaş akan bence daha itici kötünün iyisi olduğu için ağlayarak gülen daha samimi.
insanların sinir olduğu kişilere yalandan ağız büktüklerinde kullandıklarını fark ettiğimden beri samimi bulmuyorum.
gülmekten gözlerden yaş geldiğini anlatan emoji olduğunu düşünüyorum fakat çok itici ve samimiyetsiz geliyor.
Genellikle kullandığım emoji. Samimiyet deposudur bana göre ama sürekli olunca cıvık insan gibi durur. Arada yapmak lazım.
Nefret ediyorum şu bebeden ya.
Gülerek mi ağlasın bu bebe size ne etti.
gülmekten gözümden yaşlar gelmeye başladı anlamına gelen cümle.ewed.
güncel Önemli Başlıklar