bugün

sindirememektir. güzel bir dine sahip olamayanlar, o dinin ibadetlerinden nasiplenemeyenler, ibadethanalere girip huzur bulamayanları görmek üzüntü verici. onlara bir şey demek istemiyorum.
Aminakoduklarim icimiz disimiz cami oldu. O mahallede 30 tane cami var. Okullarin duvarlari coksun bunlar hala cami yapma pesinde. Afedersiniz ama bok var.
Hastane, okul(imam hatip hariç) falan yapsalardı dedirtiyor, yada hastane okul görünümlü cami :-P.
sanki o kadar mumin musluman bir ulkeyiz, o kadar cok bes vakit namazimizi camide kilmak gibi guzel aliskanliklarimiz var, o kadar dolup tasiyo ki yer bulamiyolar mecburen cami yapiyolar. ulan esas olan camiler yikilsa bile dolmaz onlar hala cami... bu ulkenin okula ihtiyaci var camiye degil.
cumalar dışında camiler bomboş. zaten çok az olan parkların yerine cami yapmanın mantığı var mı?
bu olayda ağaç kesilmesi ya da cami inşaatına karşı çıkmaktan çok kendini özgürlükçü ve aktivist zanneden o omurgasız insanlara takıldım ben.
özellikle sen niye geliyosun buraya ya derdini bana söylesene diyen kadın yok mu ahhh ulan ahh baldudak ı sevdiğim söylenemez ama allah peygamber sabrı vermiş. kadına şiddete hayır eyvallah da o kadın dövülür kardeş hem de ne dövülür günde 3 öğün ıslak odunla dövülür.
tamam belki o bölgeye yapılacak olan bir cami daha çok gereksiz, gereksizce o ağaçlara kıyılmasın eyvallah ama o muamele nedir öyle ya. sen kim köpeksin ki milletten niye geliyosun diye hesap soruyosun demezler mi adama.
kendilerini kemalist.aydın.özgürlükçü ilan edip kendi dışında olan her şeye empati yeteneği kurmaksızın anti ve örümcek kafalı insanlar.
böyle insanlar yandaş medyada zaten olmuş olan daha da abartılarak ve süslenerek ön plana çıkartılıp ciğeri 5 para etmez insanlara prim kazandırıyor.
bizim birbirimize saygımız tahammülümüz olmadıktan sonra daha çok dolar o ayakkabı kutuları üstadım bizi daha çok sikerler.
ahhh ahh...
büdüt: eksileyin amına koyim eksilemeyen kemaliste kafam girsin.
Yeterince cami varken bir ağaç dikmek yerine onları kesmek niye?

Biri avm der diğeri cami der.

Ama sonuç yine aynı. Başka yer mi kalmadı?

Oraya cami yapılmadı diye bunca zaman oradaki halk dinsiz mi kaldı? Dinini yaşayan her türlü yaşar.

Bırakın bu martavalları para için girmediğiniz kılıf kalmadı.

Ha unutmadan bir çok cami gördüm. Cumaları yarısı anca dolarken günlük harcanan masrafları düşündüm de neyse...
güncel Önemli Başlıklar