bugün

Komikmiş.
Gezi için sokağa dökülen ama 15 temmuz darbe girisiminden beri ölü taklidi yapıp evden cikmayan sözde aydınların ve capulcularin durumunu özetleyen guzel bir cümle.
Tayyip dersem çık pkk dersem çıkma olmasın o.
Çok ince.
Vatan millet adi altında oyun oynayan sizsiniz. Demokrasi diyerek her gece eğlenen de sizsiniz. Ak itler sizi.
Mesele ağaç değil sen hala anlamadın mı vs mesele demokrasi değil sen hala anlamadın mı.
Boyle trollemelerle vardiginiz sonuc nedir acaba? Adam gibi bir devlet, hukumet olsa boluculuk yapmaya calismaktan bir guzel almasi lazim sizi ama, nerde. internet ortami ne yaptigini idrak edemeyen coluk cocukla dolmus.

Bu kadar merakliysaniz boluculuge daga cikin kardesim, kimin ne oldugu bariz belli olsun bari.
Dalga dalga yayılan güya büyük laf koyma düşüncesi.

Vatan denen şey zihinlerdeki bir tabu değildir. Vatan tam da o ağaçtır, nehirdir.

Kaldı ki kastedilen "vatan" sadece yenilen bokların neticesinde ortaya çıkan kötü kokuyu bastırmak için kullanılan bir araçtan ibarettir.

Fetö'ye kadar kimsenin sikinde olmadı vatan . Bu kadar ikiyüzlü olunmaz herhalde. Gerçi şark kurnazlığı bunu gerektirir ya. Kendileri yapıp kendileri sonuçtan etkilenince suçu yavşakça başkalarına yıkmayı iyi biliyorlar.

Hazır lafı açılmışken söyleyeyim, fetö'ye bu kadar karşı çıkılması vatan filan derdinden değildi.

pkk, ışid vs. devletin ve milletin sorunuydu. O yüzden bunlarla anlaşılmaya çalışıldı. patlayan bombaların arkası kesilmedi. Bir sürü şehitlerin değeri olmadı ve kanıksanmasına göz yumuldu.

Oysa fethullah gülen modern peygamberinizin kişisel sorunuydu biraz da. O yüzden bu kadar üzerine gidildi. O yüzden bu kadar insan destek verdi. Şimdi "vatan " diyerek modern peygamberinize biat etmeyenleri hassas yerlerden vurmaya çalışıyorsunuz.
bir yılanı bütün uyarılara rağmen koynunda besler ve büyütürsen, o yılan seni sokmaya kalktığında da seve seve kafasını koparmak zorunda kalırsın.

(bkz: ben sıçtım beraber temizleyelim)

yok öyle yağma.

haşmetlün bile kalktı özür diledi halktan. sen hala atar, gider.
tamam ak parti çoğ iyi ileri demokrasiyi onunla tanıdık ağbey. illa bunu mu diycez?
bsg amk.
bir ara sözlükte çapulcular azaldı demiştim ama yok ya eksilere bakıyorum da maşallah formlarını koruyorlar.

sözlük sizin olsun kardeş arkamızda durmayın yeter.
Geziyi bir noktaya kadar destekliyen ben vatanseverim her solcu komunist mi olucak anarşist mi olacak seviyorum lan vatanımı ulusalcıyım.