bugün

habere tıklamayacaklar için ben söyleyeyim; yaşlı, cimri, pislik demiş. bir ayağı çukurda zaten demiş. vesaire vesaire. iyi demiş içimin yağları eridi.

https://www.haberler.com/...ps%3A%2F%2Fzen.yandex.com

hoş senin de ne diye birlikte olduğunu biliyoruz ya neyse.
kesin bunu terkedip yenisini bulmuştur bu da artık parasını yiyemiyorum diye çirkefleşmiştir. habere tıklamadım ama eski sevgili kesin gençtir. yaşlı, gözü toprağa bakan biri olduğunu önceden bilmiyormuymuş? adam zaten tescilli kro ona ekstradan söylenecek bir şey yok ama bazı kadınlar cidden çok tehlikeli çok.
Kullanılmış peçete beyanı.
O yaşlı, cimri falan eyvallah. Peki sen, deden yaşında adamla beraber olan bir kevaşe olarak nesin ulan? Bir de kendini tanımla yani...
beraberken eleştirmediğin olayı kıçına tekme vurulunca da eleştirmemek gerekir.
2.5 yil kendini somurtmussun karsiligini da almissin fazlasiyla simdi gelmissin adama salliyorsun. ali ibnesini de savundugumu dusunmeyin gorgusuzun bayrak tasiyani. ama bunca zamandan sonra adami ifsa etmenin ne anlami var biz bilmiyoruz sanki ne mal oldugunu.
para için bu herifle birlikte olduğunu açıkça belirtmiş hanımefendi. asansör kazasına kurban giden işçiler için twitter'da yazdıklarından parayı herşeyden çok önemseyen, ahlaksız, şımarık bir kız olduğu belliydi. şimdi ali ağaoğlu'na laf sokuyor ama karaktersizlikte ondan farklı yok. zaten düzgün olsaydı o herifin metresi olmazdı zamanında.
güncel Önemli Başlıklar