bugün

hiçbir zaman dürüst olamamış, gönülden sevememiş kişidir. Ardından üzülmemek gerekir.
şerefsizdir. yüzsüzdür.
onun mına koyim.
kalleştir. hiç bir zaman sevmemiş, hep alay geçmiştir sizinle. ama arkasından üzecek davranışlarıda yapmayı ihmal etmemiştir..
*
kendisini burada yakalasam eksi manyağı yapacağım kişidir.
(bkz: psikolojik baskı)
değer verme ve sorumluluk duyma anlayışı olmayan kişidir.iyiki terketmiştir.
açıklamaya değmeyen şahsiyetteki kişi.
karşısındakini açıklama yapmaya değer bulmayan kişidir.
ben daha önce böyle bir şey yapmadım ama karşı tarafa olan sevgisizliği ve ilgisizliği de açıklamak zor galiba. bir insanın yüzüne senden sıkıldım ya da artık seni sevmiyorum demek bazen dövmekten beter olabilir diye düşündüğümüzde bu tür şahıslara hak verebiliriz belki de..
yargılamadan infaz yapan insandır.
korkaktır. seni artık sevmiyorum demeye cesereti olmayandır. oysa ki açık açık konuşsan, karşındaki de kendi kendini yemese değil mi ?
o raddeye gelmiş kişidir.
Kendince mutlaka geçerli sebepleri olan kişidir ama her ne olursa olsun kesinlikle dürüst davranamamış karşısındakini üzmüş kişidir. Ce bu kişi mutlaka "ah" alır...
zaten sevmemiş olan kişidir. eğer sevdiysen ne olursa olsun bir açıklamayı hak etmektedir onca zaman birlikte olduğun kişi.
her iki tarafında zaman zaman yaptığı bir durumdur.şerefsizliktir.yarım kalan bir ilişkidir.hırs yaparsınız neden gitti neden birşey söylemedi diye.ki bir de şehir değiştirmişse aranıp buluması sonucu hesap sorulmayı fazlası ile hakeden kişidir.olayın şokunu atlatmanız için bir süre gerektirir.
giden için senin hiçbir önemin yoktur.söylediği tüm sözlerin yalan tüm vaatlerin boş olduğunu anladığınız andır.

bunu farketmeyip sevmişseniz,güvenmişseniz boşlukta hissedersiniz.

bir süre sonra giden bulunur açmadığı telefonuna daha fazla dayanamayıp cevap verir.sesini duyduğunuz an ne söyleyeceğinizi bile unutabilirsiniz.unutmayın.size yaşattıklarını bir anda silmeyin.
ona karsı zaafınızın farkında ise durumu idare etme çabalarına girecektir.
Giden gitmiştir geri gelse bile asla eskisi gibi olamaz artık.
açıklama yapmamasının yanında vicdanım rahat diyenleri de vardır ki kafayı yedirtir. en iyisi sormamaktır bırakın öyle kalsın ona da alışılır.
zaten terk edeceği varmış efendim, pek fazla söze gerek yok.
empati kuramayan kişidir.
bazen terk etmek de bir açıklamadır. terk eden kişi hatalarınızı yüzünüze vurmak ya da sizi küçük düşürmek istemiyordur. hayır anlamıyorum, terk eden suçlu oluyor her durumda! saçmalığa bak, sen karşındakini sık, boğ, onu anlama, "ben ne dersem o" mantığıyla hareket et... ondan sonra vay efendim beni terk etti saygısız, şerefsiz, karaktersiz bilmem ne...

bu tavırlarınız bile sizin ne derece burnunuzun kalkık olduğunu gösteriyor...
Cesaretsiz, saygısız ve korkaktır. Karşısındakine saygısı olmadığı gibi, kendi geçmişine ve yaşanmışlıklarına da saygısı yoktur.
şerefsizdir.
kendisine bile saygısı yoktur.
burnu sürtüp geri dönecektir. pişkin pişkin hiç bir şey olmamış gibi sanki...
mesajla ayrılan kadar manasız bir insan türüdür. bunun için insanlık tarihinin bir klişe mirası vardır sonuçta, sen benden iyilerine layıksın de de öyle git bari de ayrıldığını anlasın bari insan.
karşısındaki kişiye hatasını anlaması için düşünme payı bırakan insan olabilir. ama ne olursa olsun yapılmaz lan bu. açıkça hakaret etmek denir buna.
msnde siz bişi yazarken çevrimdışı olan kişidir.