bugün

Hayatında hiç üniversite ortamı görmediği halde açık öğretim fakültesinden diploma alıp, okulu bitirdikten sonra mezuniyet fotoğrafı çektiren insandır. böyleleri az olmasına rağmen böyle bir mala denk gelmiştim.
mal olarak değil de ülkemin güzide şartlarından dolayı aptal bir sınava maruz kalıp o sınavı geçememiş, hayallerinide açıköğretim okuyarak gerçekleştirmiş, haklı olarakta gidip fotoğraf çektirmiş olarak nitelendirilmesi gerekir zira zeka öss ile öçülmez.
açık öğretimde okuyupta üniversite ortamı içinde hep ukte kalmış, ve açık öğretimde değilde normal bir üniversiteden mezun olanlara gıpta etmiş insanın yapacağı züğürt tesellisi.
üniversitede okuyup mezuniyet fotoğrafı çektirmekten pek bir farkı olmadığını düşündüğüm eylem.
amaç mezun olmanın verdiği sevinci katlama/ anayı babayı mutlu etme/ hatıra olarak çektirmek vs. ise neden farkı olsun ki açık öğretimle normal üniversitenin?
hep içinde kalmıştır. yadırganması hoş değildir.
http://profile.ak.fbcdn.n...00027843688_1080819_n.jpg
açıköğretimin örgün öğretimden çok daha zor olduğu göz önünde bulundurulursa fazlasıyla hakkıdır dediğim eylem.
kendi çalıp kendi oynayan kişi eylemi, bir nevi avunvdur.
güncel Önemli Başlıklar