bugün

Bir uyarı!

Belli ki adam istemiyor yapmayın amk!
şimdi öğrendiğim durumdur geç oldu ama olsun.
Madem evlenemeyecektik neden açıq oylaştıq?
Cok begendigim ve hah işte budur dediğim entryleri beğenme şeklim.
Sozlukte neden abartildigini anlamadigim oylama turu. Dusunceni, yorumunu begendim kardesim diyor insan alt tarafi.
Mobilden mütevellit her daim yapılandır, gizlisi nereden oluyor söyleyen olursa çok bahtiyar olacağım.
Açık oylayınca nickaltı girme isteği uyanıyor insanda. Tek sebebi bu olsa gerek. Bak mesela beni evlat edindi bir yazar bu sayede.
Gizli oy 0.30 Açık oy 0.50 ulupuan veriyor diye biliyorum.Daha çok ulu puan kazanın diye açık oluyorum.Kötü mü düşünüyorum?
destekliyorum manasında kullanıyorum..
düşündüklerini sikleyen biri var diğerlerinden çekinme, erinme ve yaz demek istiyorum..
görsel
tıpkı benim gibi mobil mağdurlarının maruz kaldığı durumdur.

nerelere çekmişler arkadaş ya.
telefondan yaptığın beğeniler direk açık oylanıyordu yamulmuyorsam.
bir çaresizlik. bir şey olma durumu.

yazılarını beğendiğim yazarların alayına mecburi olarak yaptığım eylem.

edit: yamulmuyormuşum.
şu platforma katıldığımdan beri bu şekil oy veren kimmiş, dişi miymiş, pipili miymiş dikkat etmedim. kendim de sadece çok beğendiğim entrylerde kullandım açık oy butonunu. yukarıya şöyle bir göz gezdirince odun olduğum hissine kapıldım. açık oylama nanesine kesişme aracı muamelesi yapılıyor resmen. millet birbirinin entrylerine iş atıyormuş meğersem.
çok açık olmasın, ayıp olur.
Seri bir şekilde yapanların, "kendilerini belli etmek" istediklerinden dolayı yaptıklarını düşünüyorum.

Uludağ bu;
Seri oylayan, kendini göstermek için götünü yırtan yazarların tutulduğu yer.
Az kendiniz olun aq. Rica ediyorum.
Şu an neden bu kadar atarlandım?
Bilmiyorum.
kendini belli etmek için gereksiz şeylere gereksiz atarlanan insan modeli.
fakat açık oylama günümüzde avcılık makamını yükselttiği için bu bir terbiyesizlik olarak anılıyor. yazarlara sahip çıkalım.
genellikle çok beğendiğim entarilere verdiğim oy çeşididir .
"Beni takip et" in Uludağ sözlükçesidir.
Açık oylamaya Tavlama tekniği diyen gördüm ben.
sözlükte yeni olduğum zamanlar bi entriye eksi verecektim bari açık eksi oy vereyim dedim.
açık oya bastım çat + verdi. ben de sanıyorum ki ona basınca + - seçeneği açılacak birini seçeceğiz, içimde patlamıştı resmen.
bu da böyle bi hikayemdir.
Seri olarak yaptığımdır.
Tamamen çıkar amaçlı oylamadır.

Yani bence*
Bir başlık altında 20 entari var ise bu açık oylayan arkadaş diğer 19 kişiyi oyluyor açık açık,sonra o 19 kişinin kendini oylamasını bekliyor çarşı çakalı.

Olm tamamen altın günü mantığı*
(bkz: bana külyutmaz derler)
mobilden nasıl acık oylanıyo bulamadım be biri yardım etsin.
varda bana yok.
güncel Önemli Başlıklar