bugün

bunlara sokakta, çarşıda, otobüste her yerde rastlayabilirsiniz. bi kot bi tişört bile giyseniz size kin dolu bakarak o yılan ağzını büze büze ' tövbe estağfurullah kafir kafir' diye eleştirme cesaretini ve hakkını kendinde bulan cahil teyzedir. başına örtüyü taktığında kendini allah'ın elçisi sanıp insanları kafir ilan etmeleri en büyük hobileridir.
sokakta bira içen kızlara küfür eden yaratığın arkadaşıdır. bu coğrafyaya insan haklarına saygı, özgürlük gelmez daha.
görsel
başı kapalı olanların hep namuslu, hep başları önde gezdiğini sanan masum teyzemizdir. her an her yerde karşımıza çıkabilir.

hele ki arkadaşlarıyla gezmeden dönüyorsa var ya, linç başlar arkanızdan:

-ayy şuna bak tüüüü rezil.
+allahım sen bizim günahlarımızı affet yarabbi.
-hiç giymeseymiş şortu olurmuş.

-Nurten ablaaaa! Nurten ablaaaaaaa! koş koş dolmuş geldi.

söylene söylene binerler dolmuşa ve yemek yapmaya koyulurlar evde.
Yaşlı bir teyzeyle uğraşacak kadar küçük beyinli olmanız nedense beni hiç şaşırtmadı, adı üstünde yaşlı, alıştığı bir yaşam var, farklısını görünce garip karşiliyor ve siz bu teyzeyi cahillikle suçluyorsunuz, tesettürlüleri dışlayan, aşağılayan, saçma sapan yakıştırmalar yapan siz çok kültürlü, âlim gençlik, gerçekten yaşlı bir teyzenin alışılagelmiş yasam tarzını hangi özgürlüğe dayanarak eleştiriyorsunuz, bide teyzenin hiç tanımadığınız kızına dil uzatıyorsunuz , yazık çok yazık..

Edit: siz şimdi beni eksiledinizya, bütün eksiler siz kokacak.
hiçbir yerde böyle bir şeye rastlamadım.

bilakis, kapalı kadınlar da bu gerçeği artık kabullenmiş vaziyetteler. ''kuşak çatışması'' yaşanmıyor artık. yeni kuşak kazanalı çok oldu. bunun yerine aileler, kızlarının giydiği şortlara değil, akıllarına hükmetmeye çalışıyorlar.

bu gözler mini etekli ama muhafazakâr çok kadın gördü.
kuzenimle bir kere otobüste giderken rastlamışlığım var o teyzeye. kuzenime türbanlı bir kadının bakıp durduk yere 'allahım evlerden ırak olsun...' diye çirkinlik gösterisi yaptığında tanışmıştım teyzeyle . Bu duruma takiben biz de kuzenimle aynı anda eni vici vokke yaparak açıp gösterdik oracıkta yüksek dozajda dinden can verdi.
kendisinin içinin kin olduğu teyzedir.
Bu tarz teyzelerin hayatta var olduğu noktasında tespite katılmakla birlikte bu teyzelerin ortak yönü türbanlı olmaları değil, din eğitimlerini çevre baskıları ve kulaktan dolma bilgilerle edinmiş olmaları nedeniyle nispeten cahillik nisbeten bilgi kirliliğinin yaratmış olduğu zihin karmaşasına bağlı karşı tarafı incitecek derecedeki tavırdır.

Kendileri bilse ki inandıkları din başkalarının inançlarına ve anlayışlarına saygı duymanın şahsi ibadet şekillerinden çok daha kıymetli olduğunu kesinlikle yapmayacakları eylemdir. Ancak onlar bunu bilmiyorsada biz büyüklerimize saygı göstermek gereğini bildimiz için gönülleri kırmamak gereken teyzelerdir.
Aslında ayıp eden gıybet eden teyzedir. Bu teyzemizin zıddı benim teyzem şöyle der. insanlara bakarsın Allah ne güzel yaratmış dersin. Niyetleri fesat.
Düşünce çatışması da denilebilir.
aile içinde büyüklerinin yanında yemek yerken yazmasıyla agzını örten has anadolu kadınıdır toplumda hızlı bir yozlaşma oldugu için henüz benimseyememiştir götü başı açık gezeni.
Yan yan bakıp, "ck ck ck..." da yapar.

Bi' gün bir tanesi bana "Nasıl yanacaksın bi bilsen." dedi. Hoşt ulan dedim. iki başını örttün diye karar organı mı oldun. Müslümanlık bu deyil.
kendi kızı çirkindir. o yüzden kıskanıyordur.
Hayatında orgazm olamamış teyzedir. Hayatın zevklerinden türlü türlü sebepten mahrum kalan bu tipler, hayatı zevkleriyle dolu dolu yaşayan herkesi kıskanırlar. islam'ın özünde bu yatıyor zaten. Ben yiyemiyorsam, ben veremiyorsam, ben eğlenemiyorsam, kimse yiyemesin, kimse veremesin, kimse eğlenemesin.
kendisi gibi olmayan insanlara tahammül edemeyen tipik Müslüman teyzedir tez zamanda yok olmaları dileği ile yazılmış bu entry umarım silinmez.
erkektir. kadın denmez böylelerine. erkekler gibi ölümü haketmektedir.
bakışları aynen şöyle olan teyzedir görsel
Kapalı kız görünce, kin dolu bakan teyzeyı de biliriz biz. Kardeşimin türbanını çeken, aç kzıım bu yobazlığı diyip, kendilerine gelince özgürlükçü olan, başkalarının haklarına saygı göstermeyenleri de...O ikna odalarını ne çabuk unuttunuz?
açık bir kızım ve hiç bir kapalı teyzenin bana kin dolu baktığını görmedim. Bırak, kapalı bir ailenin kızıyım, hayatım boyunca neden böylesin diyen hiçkimeyi görmedim...ama kapalı kardeşime açıl diyen, açık teyzeyi gördüm...ki aynı evde biz hoşgoruyu saglarken, sokaktakı kadında o hosgoru yok.
yanan teyzedir. üzüntüdedir. vurduramıyordur...
türbanlı bir bakan olmadığı için hayali teyzedir.
seks hayatı yoktur. Hıncını alır.
yanımda kız arkaşım veya amlı kankam varken gördüğüm teyzedir.Evimizin iki sol tarafındaki ev süleymancılara ait bi kuran kursudur.Müstakil evlerden kırma yaz kampları olur ya.illegal falan... ha onlardan işte. Eve giderken her önünden geçişimde uzaylı görmüş gibi bakan kızlar , kinci "sufi" ablalar...
ne var amına koyim kız arkadaşım veya kankam evde film izleyemez miyim?Belki gitar çalcaz.Ya da left4dead atcaz size ne amına koyim gören zinakar sanacak.Hayır ya zina yapsam da onlara ne yani?
iyi yapıyor amk tüm sap erkekleri de öyle yiyecek gibi bakmaya davet ediyorum ya verirler ya da tayyip erdoğanın ülkesini terk ederler.
güncel Önemli Başlıklar