bugün

asla inkar edilemeyecek gercektir.

oncelikle dindar biri degilim ama bunu artik kabul etmenizi istiyorum. mini etek giyen, gogus dekoltesi giyen, orasini burasini acip gezen bir kizin tek amaci cevresindeki erkekler tahrik edip ilgi cekmektir. modern ismi bu olsa da acik acik kisinin kendisini pazarlamasidir bu. ve neden giyiyorsun denildiginde; 'hava sicak', 'boyle rahat ediyorum' gibi cevaplar alabilirsiniz ancak bunlarin tumu yalandir. mesela dapdar pantolon giyen bir kiz dusunun. yahu sen onu poponu belli etmek icin giydin. kimi kandiriyosun? giyip cikarirken ne zorluklar cektigini biliyoruz. inkar etme.

uzuluyorum dunyanin bu hale gelmesine, kadinlar ilgi cekme adi altinda farkli bahanelerle kendini pazarliyor ve bu gercekten sacma. bir kadinin insan olabilmesi icin kisiligini kullanmasi gerekir, disiligini degil.
cehenneme gitme hevesi dense daha doğru olacaktır.
bir kadın istediği gibi giyinebilir, bu istediği amaçla da yapabilir. isterse oturur mini eteğiyle bi banka bacaklarını aralar. bakma amk, tahrik olmazsın. ya da baktın diyelim, git bi attır rahatla. kendini pazarlamasına da birşey diyemezsin. sana ne amk sana ne.
"kadınlar ilgi çekme adına farklı bahaneler ile kendini pazarlıyor"

ama nedense ülke gençlerinin yarısı bakir. *

dostum bak;

kadının açık giyinirken ne düşündüğünü bilemem, umurumda da değil.

eğer bu tablo istemsiz bir şekilde seni tahrik ediyorsa bu durumda sen de suçlu değilsindir en az o kadın kadar.

amaaa;

sen öküz gibi merceği sabitleyip kadına yiyecekmiş gibi bakarsan ya da herhangi bir fiziki yahut sözlü yaptırım uygularsan bu durumda şerefsizlik bayrağını ele alırsın.

ya da bunları yapan adamlara "o da açık giyinmeseymiş kardeşim" dersen sen de en az o adam kadar şerefsizsindir.

şöyle ki;

bir adam hırsız değilse sen ayakkabını kapının önüne de koysan bakar geçer, onu çalmak aklının ucundan bile geçmez.

ama yok o adam hırsızsa değil kapının önüne koymak evin içine bile saklasan pencereden girer yine çalar çalacağını.

bugüne kadar hiç kendi kapısının önüne ayakkabı bırakıp da çaldıran insana malını teşhir ediyorsun suç sende dedin mi?
Kendileri de itiraf etmiş

görsel

Bu delilerin amacı erkekler doğası gereği davranıyor diye hepsini iğdiş etmek.