bugün

Böyle konuşan kızlardan nefret ediyorum bakabilirim.
Hormonlarıma laf geçiremiyorum maalesef.
kındırıktan herkes bakar !
Orta açıksa ben bakarım.
ÇOK AÇIKSA BEN BAKARIM.
"bakmak zorunda değilim ama bakasım geliyor, hem sen de bakmamdan hoşlanmaz mısın?" denilebilir.
eskiden dil dökerdim artık ne bok yerseniz yiyin moduna geçtim.

isterseniz çıplak gezin kıymetiniz düşüyor başka işe yaramıyor.
beğendiysem bakarım.
kimse kimsenin açık giyinmesine karışamaz ama kimse kimsenin bakmasına da karışamaz.
benim eşim de açık giyindiğinde bakanlar oluyor. baksınlar, sözlü veya fiziksel taciz olmadıktan sonra bakmakta problem yok.
Ya o kadar squat yaptım şey yaptım baksana ya kalçama götüme, ya niye bakmıyorsun bak mini etek de giydim berkcağnn niye bakmıyorsun, bak bak lütfeennn.
Friedrich Nietzsche'nin de dediği gibi:
Kim namus ve ahlak bekçiliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu odur.
baktığım yerde senin olman dışında sorun yok bence.
Sevdigi olan Adam bakmaz mi cok komik ya gercekten. Dun mekana bi kari geldi kolay kolay goremeyecegin Tipten biri squadli falan herkes kafasini cevirip bakti.
Evet zorundayim amk.
açık giyinen bayan önce babasına ve oğlan kardeşlerine söylesin bakmasınlar diye sonra başkalarına söylesinler.
Bence daha faydalı aktiviteler var. Örneğin poligona gitmek gibi. Birine bakmaktan daha keyifli şahsen.
bakılmasını istemiyorsan neden açtın, güneşte olgunlaşsın diye mi?
sana bakacağıma gay olurum daha iyi amk.
biraz bakalım canım ne var bunda.
türk kızlarının konuya çok farklı bir bakış açısıyla bakan yasakçı zihniyetinin ürünü olan sorudur...
En riyakârca yapılan cemkiristir.
bakmak zorunda değilim ama bakmak istiyorsam bakarım.
tabi ki evet...
genelde karşı taraf hedefe kitlenmiş gibi bakıyorsa böyle tepkilenir.
ahlak ile özgürlük arasındaki ince çizgiyi göremeyen, laiklik veya modernlik adı altında haram yollardan sevişen, kendilerini entel dantel sanan kız söylemleri.
Kendimi , tahrik olmayacak şekilde eğittiğim için hayır.