bugün

açtığı başlık konusu, yanlış kelime kullanımı v.s. dolayısıyla çok fazla eleştirilen, ayar verilen, başlık sıçmak entryleriyle karşı karşıya kalmasının ardından ilk entrysini silerek başlığın tüm haklarını ikinci entry sahibine devreden yazardır.
(bkz: aziz yıldıvım)burada görüleceği üzre ilk entrinin ilk entry olmasına hacet yoktur.
az önce seni seviyoruz aziz yıldıvım diyerek başlık açarak aklınca zeka örneği gösteren yazarın sıçma eylemini silme eylemiyle sıvazladığını görünce hatırladığım yazav...
(bkz: arasın dursun pezevenk)

(bkz: cem yılmaz)
(bkz: gel lan buraya)
açılan başlığın başka bir yazarın üzerine kalmasını çoğu zaman sağlamış yazar.
(bkz: amma başlık açmışım haberim olmadan)
çocuğunu cami önüne bırakıp kaçan ebveyn gibidir. kediler köpekler bile yavrusunu ağzında taşırken.
(bkz: aga ben kaçar)
(bkz: bakamaycaksan yapma arkadaşım)
(bkz: başlık planlaması)
(bkz: tamam sakin olun gidiyorum)

dercesine yapılna eylemdir.
altına yazmış olan yazara yük bindiren, entrysini düzelttiren, başlık başıma kaldı lan dedirten yazardır. gemisini terketmiş gibidir.
başlığın sizin başınıza kalmasına sebebiyet veren korkak yazardır.
dün başıma geldi, bulursam seovi'si olmayı düşünüyorum .**
yeni yetme bir yazar işidir.başlığın uygun olmaması akabinden eksi yönde reaksiyon almaması için kaçar gider.onun için yazılarının beğenilmesi,karmasının artması önemlidir.çünkü o yenidir ve bu duyguyu tatmak ister.
3 gün parlak floresan ışığı altında uykusuzlukla cezalandırılması gereken yazardır, bir daha başlık altına yazan yazarlara haber vermeden kaçıp gitmez.
(bkz: ben yapmadım hakim bey)
(bkz: başlık başa kalmış) durumu...
(bkz: açtığı başlığı cami avlusuna bırakıp kaçan yazar)
elim sende oynayıp, sizi ebeleyip kaçan yazardır. **
açtığı başlığa kimsenin entry girmediği yazardır...
muhtemelen birinden feci bir ayar yemiştir. yani şu "@2" olayı olmuştur.
(bkz: elim sende)
girilen entrilerin kalitesizliğinden kaçtığı su götürmez bir gerçek.
Bu gün açtığı başlığı bırakıp kaçan yarın nelerini bırakıp kaçmaz denilesi yazardır.

La eleştirilerden yılma, yazım hatası mı yaptın koy gitsin, eğer yazdığın gerçekten kendi fikrin ise tırsma, herkes her bi haltını beğenecek diye bir zorlama olmadığı gibi herkese de kendini beğendirmeye çalışma.

Bırak hatasıyla, yanlışıyla başlık senin başlığın kaçma*

Eziklesme.
(bkz: gemisini ilk terk eden kaptan)
Bu gün başlığını bırakıp kaçan yarın nelerini bırakıp kaçmaz denilesi yazardır.