bugün

ortalık mavi mavi şirin kaynarken ben de tespit yaptım, açılın. sözkonusu şirinin tercihleri ibne şirin başlığında inceleniyor muhtemelen, fakat bu karakter sınırı karaktersizlik yapıp açtığım bütün başlıkları kısaltmaya zorluyor beni. s.kicem bi gün ağzını yüzünü zaten, o olacak.

şimdi bu şirin çok tahammülsüzdür. hiç sevmem bunları. koca köyde gargamele şirineyi pazarlamadığı mı kalmadı, usta şirin'in kalemini çalıp güçlü şirinin g.tüne sokmadığı mı kalmadı.. oho neler yapmış bu at yalağı saymakla bitmez. sonuç olarak şirin baba vurmuş bunun küçük mavi kıçına tekmeyi, atmış köyden.

hikayesi burada başlıyor zaten. bu tahammülsüz ya, herkes onun mantığında olacak ya, kızılcıklar olacak, selelere dolacak ya, böyle sanıyor bu salak.

açtığı başlığa bak, bak iyice;

başlık: ele ele tutuşup gezen kızlardaki potansiyel orosp

aha, karakter sınırına takılmış skik. neyse mantığı zaten anladınız. ilgi çekecem, nikaltım dolacak, fıstık benim olacak, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı diye hayaller kuruyor bizim şirin.

ee, adam zaten saçmaladığının kendi de farkında. birisi gelip diyor ki;

aferin çok iyi bik bik

e hal böyleyken bizim şirinin tepesi atmasın mı. atsın. cansiperane savunuyor kendini. diyeceğimi sanmayın, savunmuyor çünkü. kendisine ayar veren adamın bütün entrylerini eksiliyor. seri eksi oy veren ibne şirin oluyor. yorulunca gidip kendini azmana düzdürtüyor. yor da yor yor.

neyse, şirin falan diyoruz ama tahammülsüz denyonun tekidir. mavi olduğu için şirin diyoruz sadece.

başlığı sıç, girilmiş entryleri eksile gitsin mnakoyim.
geçen tanıştım bununla. başlık açmış, nickaltım dolsun, beni de sevsinler diye. birşeyler karaladım. sözlük ahalisi de sevdi entrymi sanırım, artıladılar sağolsunlar.
sadece beni ilgilendirecek subjektif bilgilerin olduğu sayfayı açtım, bir sürü gülen suratın arasında ':(' aha bundan duruyor.
sahibi de mesaj attı akabinde;

ayar verdiğin için eksi verdim, beter ol.

dedi.

peki dedim.

duyduğuma göre sadece bana yapmıyormuş bunu. olumsuz entrylerin alayını eksiliyormuş. herkes kendi gibi düşünecek ya. peh mnakoyim.
(bkz: bunu yapan şirin olamaz)
seovi sirin olmasi da muhtemeldir.