bugün

Yemekhanede öğün teke düştüğü için yapılan güzel eylem.

Olm mal mısınız nesiniz, aypon çıkarmış ceplerinden de, nayk varmış da. Böyle mi bakılır olaya.

Eylem adresine ulaşıp, başarılı olursa, sağcılar da yemek yiyecek. Eylem herkes için yapılıyor. Eğer yemekhanede öğün sayısı 3'e çıkarsa, sağcılar yemesin amk.

Eylemci solcular olmasa, ülkede yemek yemek yasaklansa, sağcılar; zaten yemek yiyip napcaz buyuklerimizin bi bildiği var, derler.

Malsiniz lan.
northface için belki o an parası vardı aldı diyorlar birde. ulan ben öğrencilik hayatımda hep ortalama üzerinde cebimde para olurdu ama bir kere bile northface veya muadili ürünlere dünyanın parasını gömmedim. neden? çünkü biliyorum alsam sonraki günlerde sıkışmaya başlarım. ayağını yorganına göre uzat demişler. adamlar ayağını o kadar uzatıyor ise yorganları da Hatrı sayılır kadar büyüktür.

bunlar her üniversite olan tiplerden. tek hayat amaçları eylem yapmak, hak arama adı altında anarşizm yapmak. bir de tüm üniversiteye düşmandırlar. herkes yanlış bir bunlar doğru yolda. solculuk, sosyalistlik görüşleri altına sığınıp bölücülük yaparlar.
açlarmış geberin orospu çocukları.
görsel

Bunların derdi açlık falan değil.
Değişik bir tiyatro. Sanat sanat için galiba. Evet.
ben de tek öğün yiyorum.
fazlasını gerekli görmüyorum.

ha bu arada.
aç değilim.
The north face, Nike mont giyen arkadaş nasıl aç oluyor anlamadım amk.

Siktir git lc waikiki den giyin de aç gezme o zaman totoşlar.
ilginç. Evet.

https://twitter.com/kaldi.../1212711080688078848?s=19