bugün

dışarıda ya da evde, karnı aç olduğu ve ufak bir çaba ile kendine yemek söyleme veya hazırlama olanağına sahip bulunduğu halde depresif, adamsendeci ruh hali yüzünden yemek yemeyen, onun yerine aç karna sigara içmeyi tercih eden anlaşılmaz insan.
(bkz: kıyamet alametleri)
parası olmayandır.*
Tamamiyle üşengeç insandır. Bir mekana oturup yemek yemek bile zor gelir. Bir yönden de iyidir açlığa dayanabilir bu insan ve nedense dayanıklıdırlar.
yemek yiyemeyen insandır belki de.
(bkz: Prahlad Jani)
70 yıldır yiyip içmeyen adamdır.
Yalnız olandır.Açım ve yemiyorum çünkü derdim karnımın aç olması değil yalnız olmak! Ruhum aç arkadaşım!

Edit:afedersin sesimi yükselttim.
(bkz: ramazan)
edit: belki adam niyetli ?
yemeye üşenendir. *
parası olmayan öğrenci adamdır. Anlayın onu, sevin, şevkat gösterin, birşeyler ısmarlayın fln.. insanlık öldü mü ya.. şöyle güzel bir kebap getirseniz bu adamın karşısına.. yemez mi sanıyorsunuz ha?! *
ne yiyecegine karar veremeyen insandir.
yalnız yaşayan insandır. yemek yapmaya üşenir. iyice acıktığında ve artık bir şeyler yemeye karar verdiğinde, aslında yemek için yapabileceği bir şey olmadığını farkeder.
boynunu büküp tekrar poposunu koltuğuna koyar ve alemlere dalar.
moral olarak çökmüş insandır. günün koşuşturmacasından gelen fiziki yorgunluk, çevredeki kişiler sebebiyle oluşan ruhi yorgunluk* bir de üstüne eklenen beyin yorgunluğu anlaşılmaz kılar işte bu kişiyi.
sigara kullanan ama o an sigarası olmayan insandır. zira yemekten sonra deliler gibi sigara arayacak ama bulamayacaktır. bu yüzden yemek yemiyodur.*
(bkz: Tok olduğu halde hayvan gibi yiyen insan)
bir ihtimal daha var o da diyet mi dersiniz a dostlar..
evet ben en çok diyetteki insanlara üzülüyorum, çünkü zayıflamak hayaliyle yemek yemeyen insanların yuzde 78i (bkz: küsüratlı sayı vererek gercekci olmaya calısmak) kilo veremiyor! evet yanlıs okumadınız, ve en sonunda diyetten vazgeciyor!

Hal böyleyken, açken yemek yememek niye? Yemek yiyip mutlu olmak mı, aç kalıp mutsuz yaşamak mı diye konuyu daha da irdeleyen düşündürücü cümlelerle bir entry'me daha son veriyorum. esen kalın..
diyet yapan mazosist kiz modelidir. lakin anlayis gosterilmelidir ayni zamanda. icten gelen "gotun otobus olana kadar aklin nerdeydi?" sorulari ice geri gomulmelidir.
aç olduğu halde kupa kupa nescafe, yanında sigara içen adamla ruh akrabasıdır.
yaşamak için kafi derecede yiyen insandır.
zira açlık hissi göreceli bir kavramdır; öyle insanlar var ki günde 5 öğün yer acıkır, öyleleri de var ki 2 öğünle günü tamamlar.
hatta günde 1 öğünle beslenenler var; misal ben o familyadanım, ama benden fazla yiyenleri yargılamıyorum, yani yer yemez bana ne kardeşim.
(bkz: tembellik)
deniz baykalın evinin önündeki gençlerdir.

ve yukarıda yazılanlar onlar içindir. *
(bkz: sözlük yazarı)
sevdiği bir yemeğe ulaşma ya da sofrayı başkasına hazırlatma olanağı bulamayınca yemek yemeyen huysuz ve üşengeç insandır.
biri ''sofra hazır!'' deyince yerinden ok gibi fırlayıp 0,5 saniye sonra sofrada yerini alan tembel, samimiyetsiz insandır.
üşengeç insandır.
(bkz: benim lan bu)