bugün

sevişme sırasında daha hareketli olunmak isteniyorsa, aç karnına sevişeceksin arkadaş. tıka basa yiyip bok çuvalı gibi devrilmiceksin yatağa.
- hilmi noldu? bu ne azgınlık?
+ sen aç karnına seks yapcam.
halk arasında yiyişmek olarak geçer.*
acele sex'e, erken boşalma karışır.
öpüşürken mide gurultusu sesleri sayesinde konsantrenin anlıkta olsa bozulmasına yol açabililir.ayrıca partnerlerin ağız kokusu birbirlerini rahatsız edebilir.Bunun dışında tok karnına seks yapmaktan daha avantajlı oldugu durum ise çevik ve daha seri seks yapabilmenizdir.yemek yedikten sonra* seks yapıldıgında hantallık yada yıgılıp kalma gibi belirtiler olacagından aç karnına oldugunda daha keyifli olacaktır.sonrasında yemek yemek lazım tabi.

(bkz: doyur beni)
her anlamda doymak gerektiğinin örneğidir. aç karın da doyar aç ruh da sorası önemli değildir.
kalp sağlığı açısından doğru olan eylem.
tok karna spor yapılmayacağı gibi cinsi münasebet de yaşanmamalı.
(bkz: aç karnına kuş konsun)
bağırsakların konuşmasına neden olur, isteyen varsa deneyelim ?
ardından sözlüğe duyurma isteği uyandırır.
Sokaktan geçene bunu söylerseniz - Sex yapayımda sonra şeyimi kesselerde olur anasını satayım- cevabı alabiliceğiniz şeydir.
şartlar gelişti denedim, bir süre sonra bayıldım. yapmayınız. partneriniz 'kalpten gitti' hissine kapılabilir.
çiftlerin performans beklememesi gereken durumdur.
grulurk!
yemeeeeeeeekkkkkkkkk!
dur la geliyom az sonra!
ben de gidiyom mutfağa bırak açım ben...
öff git ağzın da leş gibi kokuyo zaten!
daha hızlı yağ yakmanızı sağlar.
can sıkar. hiç olmazsa açlığı bastırmalık bir şeyler atıştırmak gerek ama ne fazla ne az. fazla olursa mideye çöker, gözler kayar, mal gibi bakarsın badine. az olursa da mazallah en hararetli aktivitedeyden gurul gurul sesler gelir ki konsantrenin içine eder. ne aç ne tok aga.
Aç ayıyı oynatır. Evet.
Son 100 metrede nefesiniz kesilir diskalifiye olursunuz.
daha iyidir. şişkin mide her zaman problem çıkarır.
ellerin ayakların titremesine neden olur.
benim için pek sağlıklı olmayan eylem. açken çok sinirli oluyorum.
En doğru zamandır. Hayır anlamıyorum ne gerek var götünüzden uydurmanıza.

Tok karnına iken bir kere rahat hareket edemezsiniz. Çabuk kesilirsiniz. Eger fazla sıvı tükettiyseniz çıkan o gluk gluk sesleri tüm konsantrasyonunuzu bozar.

Mide boşken ise çok daha verimli bir deneyim yaşarsınız. Başarılar.
ben açken nefes bile alamıyorum ki ne sexinden bahsediyorsunuz.
iyi doyurur.
iki gün daha aç kalabilirsiniz.
Yemekten hemen sonra yapmaktan mantıklıdır.
güncel Önemli Başlıklar