bugün

8. nesil yancı.

o bir yolcu, sen bir yancı... yok lan o başkaydı.

edit: silik.
muhtemelen okeyde azrail e taş çalar, ondan bi çay içer. ama bunlar ikisinin arasındadır.
yazardır hoşgelmiştir.
(bkz: al şu beş milyonu başlık açma)
olası bir hatası ölüm ile sonuçlanacak olan yazar. hoşgelmiş.
bu başlığa entry girene nick altı artı oy kampanyasına katılıp artı oy ve nick altı entrysini almış uuser. dördüncü melek.
sanırım nick altını fazla önemseyen yazar. son bir kaç entrysini okudum da sürekli nick altının az olmasından dert yanmış. ''bu kadar kafaya takma kardeş, millette sayfalarca nick altı var da ne oluyor?'' diyerek rahatlamasını öneriyorum. kaliteli bir yazar olacağını umarak hoşgelmiş diyorum. *
torpille hayatta kalan.
hangi başlığı açsam karşıma çıkan yazardır. ayrıca hoşgelmiş.*
(#13112511)
(#13112605) hangi tarafta troll olacağına karar verememiş yazar.
kafası karışmış troll.
(bkz: hbbia nın veledi)
(bkz: bir hbbia klasiği)
(bkz: şimdi reklamlar)*
(bkz: başı açık kadınların her saniye günah işlemeleri/#13112511)
ne taraftan olduğu çok belli olan troll, kendi çapında, müslümanlarla dalga geçmeye çalışıyor.
yeni bir troll daha katılmış sözlüğe.

(bkz: aaa)
trollükte sınır tanımayan; işi peygamberliğin de torpille olacağına kadar vardıran, entry- nick ikilemi yaşayan, 8. nesil -6 (nihilist) karmaya sahip nesildaş yazardır.

edit: kendisine yönelik yorumları da kaldıramayacak kadar alıngan olduğundan seri oylama geçmiş yazarımsıdır....
beni bu evden kimse kovamaz diyen hamamböceği/#13117206
beni çok hunharca kullanıyorsun diyen penis/#13117435
insanın soyadının top olması/#13115916
seni dövmek istiyorum ama dövemem diye korkuyorum/#13115768

aga kasma bu kadar başlık açmak için. illa başlık açmana gerek yok ki. senin başlık açmadığını görünce çocuğumuzu kesmeyiz merak etme.

edit: ahaa eleman şaşırtmadı beni. pratik zekalı da:

(#13117583)
özel hayatta karşılaşsam kuvvetle muhtemel papaz olacağım yazar. boktan boktan başlık açar, entry girer. canı sıkılır el aleme söver, benden küfrü yer oturur. can sıkıyor bu gereksiz tipler.

sözlükte ne işi var anlamış değilim.

(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)
art niyet yancısı bir yazar.

yapdığı "foul" davranışlardan dolayı kendilerini şiddet ile kınamaktayım.
sevecen yazar.duyarlı yazar.allah o'nu başımızdan eksik etmesin.*
şu sıralar azrail ile arası bozuk olan, kendisine daha iyi bir yancılık yapıcak kişi bulan yazar.
artık silik bir yancı.
(#13140332) provakatör olabilitesi yüksek yazar.