bugün

Bu kalite buraya fazla gelir. Ama güzelmiş. Edebiyatı oldum olası sevdim. Yazım bazı insanların parçası sanki. Yazmak bence onlara iyi geliyor. iyi yazmalar.
her şeyin özetini bir paragafa sığdırmış, yazmayı yaşamak, yaşamayı yazmak onun felsefesi. sözlüğün değerli ve okunası yazarlarından. içimizden biri. kaybetmeye dair çok keskin ve dokunaklı tespitleri var. özete bakın:

--spoiler--
bir şakadan ibaretse hayatınız, dalınız kalmadıysa tutunacak, yalnızsanız kalabalıklar içinde, anlayamazsa kimse sizi, dünya küçülmüşse gözünüzde, ölümün kolay olduğunu düşünüyorsanız yaşamaktan, hayata karşı ne kadar dürüst olursanız daha da battığınızı hissediyorsanız dibe, hiçbir şey edemiyorsa artık sizi mutlu, en son ne zaman güldüğünüzü hatırlamıyorsanız içten, uyuşukluk hissi bile tatmin etmiyorsa artık, sadece göğüs kafesiniz değil tüm vücudunuz kaplıysa acı ile, göz yaşlarınız tükenmişse akmaktan, aldığınız nefes ferahlatmıyorsa ciğerlerinizi, soğuk işlemiyorsa teninize, ayırt edemiyorsa artık gözleriniz renklerin tonunu, hayat griden ibaretse, doğumunuza bile anlam veremiyorsanız, kalmadıysa umudunuz, kalmadıysa düşleriniz, terk edip gittiyse sizi idealleriniz, savaşmaktan mücadele etmekten yıldıysanız eğer ve yarına çıkamayacakmış gibi hissediyorsanız tam da benim bulunduğum yerdesiniz.
--spoiler--

ellerine sağlık.
Jelibon borcum olan yazar.

Dostum daha eniştemin tükkanından jelibon çalacağız, lütfen ayık ol * .

görsel
Yine mi içtin geldin sen kaç kere dedik sarhoş entry girme diye geçen gece oytuna yürüdün diyorum inanmıyo.
ilk geldiği zamanları bilirim bunun.
o zamanlar çekingen ve kalbi temizdi.

birgün kaybolan pena ile tanıştılar. kendini bozmaya o gün başladı.
bana bir entrymden dolayı yürürcesine bir mesaj attı bu çakal.
'' çok güzel yazıyorsun, harika yazıyorsun, çok seksisin v.s''
neyse efendim konuyu uzatmaya gerek yok. buna birkaç görsel attım erkek olduğumu anlattım.
atmaz olaydım abi.
nereden bileyim ''şey'' olduğunu?

mesajların ardı arkası kesilmedi.

en son evine gidip tamamen susturmayı düşünüyorum...
kadın ya da erkek olmanız önemli değil yürüyor abi durduramıyoruz.*
Bugün efsane muhabbette kaybolan pena ile instela.fm de eğlendiren yazarlar. Sohbet için teşekkürler dostlar. Her zaman bekliyorum. Şarkılar için de saygılar.
yahu size ne benim regl gecemden azıcık saygı yahu.*

bir yazarcık.

edit: ama fakat lakin neden eksileniyorum yine??
Ben de diyorum niye tinychat açmıyor. Özledik be olum...
Regl oldugunda hic cekilmiyor.evet.

En sevdigimden.

Ne intihari lan!

Daha birlikte romeoculuk oyniciz.

Derhal yesillet amk!
Ozel mesaj alımını kapatmış yazar bi de bana hesap sorcak niye cevap vermedin yazdıklarım gitmiyo sayko herif asd.
Annem olsaydı "Bok iç lan" derdi ama ben demiyorum.

Çünkü lanet olası hamfendi kişiliğim.

Depresyon moduna geçmiş can yazar. Sen değil seni geçirenler utansın ulan. Sen yine de çok dibe gitmeden çik oradan.

sigara tüm hastalıkların babası, az iç.
bloody azrael bloody azrael bloody azrael.
görsel
bakınız vermek zorundayım.
afedersiniz ama,
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
(bkz: çarpılacan çarpılacan)
nicki dolayısıyla önyargılı yaklaşıp gördüğüm yerde eksilediğim yazardı!

okumanın güzelliği burada ortaya çıkıyor. okudukça ironilerini görebiliyorsun, anlatmak istediklerini anlayabiliyorsun.
ben önyargılı bir insanım o yüzden eksiliyordum. siz benim gibi olmayın.

takip edin ve okuyun. gerçekten buna değecek bir yazar.
(bkz: eskilerden kim kaldı)
En troll benim kavgası var koşun.*
görsel

Ekleme: bir olay olmadı, yine olan bizim mısırlara oldu amk.*
Başarısız troll.
bhola kasırgası'na sebeptir.
Açmayın korkunçlu adam.
iğrenç bir nicke sahip yazar.
gördükçe midem bulanıyor.
Son 24 saatte 53 dal sigara ne demek??

Muhtemelen nikotinden gidecek yazar.
azrail bir gün kendisine geldiğinde bu s2msonik rumuzu aklına gelecek mi diye düşündüğüm y(k)az(ş)ar.
Düşünceleri ve fikirleriyle neredeyse birebir örtüştüğüm, hoş sohbetli, düşünceli, şen şakrak ve mizahşor bir yazardır. Edindiği deneyimlerle insanları aydınlatır..
aslolan fenerbahce dir" i takdir ettiği için donuza eklediğim yazar. saygılar...