entry 76 galeri 9 video ses iyilertrends
  1. 76.
    Duygulara tercüman bir yazar. Ben çok fazla melankolik olabilen ve o ruh halinde kendimi ifade edebilen biri değilim ama adam ne hissettiğimi harfi harfine yazıyor resmen. "Seviliyorsun reis" demek istiyorum burdan kendisine.
    #36687033 :)
  2. 75.
    sabah sabah oylamış insan. yazsınlar sözlükte. ama nickini değiştir ulan. sapık gibi hissttiriyor insana kendini.
    #36537993 :)
  3. 74.
    Bu kalite buraya fazla gelir. Ama güzelmiş. Edebiyatı oldum olası sevdim. Yazım bazı insanların parçası sanki. Yazmak bence onlara iyi geliyor. iyi yazmalar.
    #36537990 :)
  4. 73.
    Bu hafta yayın var mı

Sorusunun muhatabı.
    #36537955 :)
  5. 72.
    her şeyin özetini bir paragafa sığdırmış, yazmayı yaşamak, yaşamayı yazmak onun felsefesi. sözlüğün değerli ve okunası yazarlarından. içimizden biri. kaybetmeye dair çok keskin ve dokunaklı tespitleri var. özete bakın:

--spoiler--
    bir şakadan ibaretse hayatınız, dalınız kalmadıysa tutunacak, yalnızsanız kalabalıklar içinde, anlayamazsa kimse sizi, dünya küçülmüşse gözünüzde, ölümün kolay olduğunu düşünüyorsanız yaşamaktan, hayata karşı ne kadar dürüst olursanız daha da battığınızı hissediyorsanız dibe, hiçbir şey edemiyorsa artık sizi mutlu, en son ne zaman güldüğünüzü hatırlamıyorsanız içten, uyuşukluk hissi bile tatmin etmiyorsa artık, sadece göğüs kafesiniz değil tüm vücudunuz kaplıysa acı ile, göz yaşlarınız tükenmişse akmaktan, aldığınız nefes ferahlatmıyorsa ciğerlerinizi, soğuk işlemiyorsa teninize, ayırt edemiyorsa artık gözleriniz renklerin tonunu, hayat griden ibaretse, doğumunuza bile anlam veremiyorsanız, kalmadıysa umudunuz, kalmadıysa düşleriniz, terk edip gittiyse sizi idealleriniz, savaşmaktan mücadele etmekten yıldıysanız eğer ve yarına çıkamayacakmış gibi hissediyorsanız tam da benim bulunduğum yerdesiniz.
    --spoiler--

ellerine sağlık.
    #36537922 :)
  6. 71.
    Jelibon borcum olan yazar.

Dostum daha eniştemin tükkanından jelibon çalacağız, lütfen ayık ol * .

#36526716 :)
  7. 70.
    Yine mi içtin geldin sen kaç kere dedik sarhoş entry girme diye geçen gece oytuna yürüdün diyorum inanmıyo.
    #36526649 :)
  8. 69.
    naber gençler! iyi mi böyle?

kahve içmeyin, öldürüyor. intihar etmek de öldürüyor. fanteziye bak ki her ikisini de yapasım var. böyle götümü felan kessem ölür müyüm mü ki acaba? evdeki tüm sarımsak ve soğanları yesem, tüm ağrı kesicileri yutsam ölür müyüm?

ben 99 canlıyım bir halt olmaz bana. ancak kıvranırım o da öldürmüyor sanıyorlar doğru belki ama verdiği acı ölmeye razı bırakıyor.

insan olmak, insanları sevmek güzel şey. bir kadını, arkadaşı sevmek işte. ama ben bazen çok gaddarım bu halimden nefret ediyorum. narsist değilim deyip duruyorum ama yanımda da kimse olmasın istiyorum farkına varmadan.

çift kişilikliyim.

diğer yanım insan sevgisiyle dolu, herkesi seviyorum sayıyorum görüşlerini önemsiyorum ama bazen diğer yanım ortaya çıkıyor ve insanların ne düşündüğü umrumda olmuyor, ezip geçiyorum. tek bir yanım var olsa da sürekli böyle sorunlar yaşamasam keşke. sevilen bir insanım çevremde. evimden çıkmam onlarca kişiyle saatlerce muhabbet etmem demek. sağolsunlar.

ama işte onları da kırıyorum. herkesi. çok sertleşip iğrençleşiyorum. lanet bir ego kaplıyor içimi herkesi ezesim geliyor. belki de içgüdüsel olarak bazı insanların bunu hak ettiğini düşünüyorum. ne de boktan bir adamım ben.

bu aralar çok fazla sigara içmeye başladım tekrardan. sigarayı seviyorum belki de cansız bir varlık olduğu için onu anlamlandırıyorum. çok salağım arkadaşlar beklenir benden böyle şeyler.

neyse. sonuç olarak aptalın tekiyim çoğunlukla.

kırdığım üzdüğüm insanlardan özür diliyorum. kusura bakmayın, regl triplerime denk geldiğiniz için şanssızsınız işte takmayın beni. çok ciddiye alınacak bir adam değilim zaten. cidden bak.

bu arada Adriana lima nın canı cehenneme. kendisi güzel bir kadın değil bence.

dağılın.
    #36481754 :)
  9. 68.
    ilk geldiği zamanları bilirim bunun.
    o zamanlar çekingen ve kalbi temizdi.

birgün kaybolan pena ile tanıştılar. kendini bozmaya o gün başladı.
    bana bir entrymden dolayı yürürcesine bir mesaj attı bu çakal.
    '' çok güzel yazıyorsun, harika yazıyorsun, çok seksisin v.s''
    neyse efendim konuyu uzatmaya gerek yok. buna birkaç görsel attım erkek olduğumu anlattım.
    atmaz olaydım abi.
    nereden bileyim ''şey'' olduğunu?

mesajların ardı arkası kesilmedi.

en son evine gidip tamamen susturmayı düşünüyorum...
    kadın ya da erkek olmanız önemli değil yürüyor abi durduramıyoruz.*
    #36423173 :)
  10. 67.
    çok aptal, gereksiz, insanımsı yaratık, sıradanlığın mihenk taşı, ıqsu 50yi geçmeyen mal ötesi bir yazardır.

boyu 1.50 kilosu 75 tir.

sabah akşam arabesk rap dinleyip, kendini kesen bu yazar arkadaşımızın tek iyi yönü sigara ve alkol kullanmıyor oluşudur.

en sevdiği türkü bob Tatlısesden montana dağının eteğinde dir.

en sevdiği yemek o iğrenç mide bulandıran pırasadır. pırasayla sevişir adeta.

yaşı 20yi yeni görmüş olmasına karşın saçları dökülmüştür şimdiden ve tam bir kösedir.

anladık, kelsin de sakalın niye yok lan beyinsiz. git sarımsak felan sür yüzüne. tipe bak!

peçete artığı dediklerindendir kendisi. hangi meyvenin vitaminisin lan sen!

insan formundaki primatların en uygunsuz olanıdır.

tanrı bunu yaratırken bir insanla bunun arasına kopya kağıdı koymuş gibi sanki.

çok yerdim elemanı ve ifşa da yaptım. umarım silik yemem.

lanet olsun bebeğim.
    #36422914 :)
  11. 66.
    Bugün efsane muhabbette kaybolan pena ile instela.fm de eğlendiren yazarlar. Sohbet için teşekkürler dostlar. Her zaman bekliyorum. Şarkılar için de saygılar.
    #36403065 :)
  12. 65.
    Bir ortalardan kayboldu? Genel olarak neşeli, eğlenceli, hoş sohbet ancak bazı zamanlar aşırı duygusal ve melankolik yazar. Müzik zevki ve sohbeti güzeldir.
    #36350209 :)
  13. 64.
    yahu size ne benim regl gecemden azıcık saygı yahu.*

bir yazarcık.

edit: ama fakat lakin neden eksileniyorum yine??
    #36290282 :)
  14. 63.
    Ben de diyorum niye tinychat açmıyor. Özledik be olum...
    #36290278 :)
  15. 62.
    benim hakkımda kötü düşündüğü için zall tarafından cezalandırılıp çaylak yapılmış yazar.
    #36267745 :)
  16. 61.
    ölmemiş yazar.

ben baştan beri kesin kayboldu diyordum zaten.
    #36228929 :)
  17. 60.
    Arkadaşlar düzeldi
    Hayatta.
    #36228805 :)
  18. 59.
    Regl oldugunda hic cekilmiyor.evet.

En sevdigimden.

Ne intihari lan!

Daha birlikte romeoculuk oyniciz.

Derhal yesillet amk!
    #36221327 :)
  19. 58.
    Ozel mesaj alımını kapatmış yazar bi de bana hesap sorcak niye cevap vermedin yazdıklarım gitmiyo sayko herif asd.
    #36217384 :)
  20. 57.
    sen patlarsan ben de patlarım.

bir yazar.
    #36146432 :)
  21. 56.
    Annem olsaydı "Bok iç lan" derdi ama ben demiyorum.

Çünkü lanet olası hamfendi kişiliğim.

Depresyon moduna geçmiş can yazar. Sen değil seni geçirenler utansın ulan. Sen yine de çok dibe gitmeden çik oradan.

sigara tüm hastalıkların babası, az iç.
    #36136103 :)
  22. 55.
    genellikle çok beybi bir yazar.

elektro gitar! tam bir müzik aleti. ama neden elektrikli? *

sabah uyandım yine böyle kafamda deli sorular, gittim kendime bol köpüklü sade türk kahvesi yaptım. 3 tane içtim hala doyamadım. çarpıntı yapıyor bazan.

saçlarım son günlerde çatlak profesör gibi dağınık ve beybi. demin saçlarımın bu durumuna aldırmadan dışarı çıkma isteği geldi bir anda. ama çıkmadım. ne zaman çıkarım onu da bilmiyorum. 4 gündür hiç çıkmadım dışarı.

bohem hayatı yaşıyorum son günlerde. sigara içiyorum, yine sigara içiyorum, yemek yiyorum, yinee sigara içiyorum, sözlüğe giriyorum, yineee sigara içiyorum, gidip gitarımı tokatlıyorum ve yineeee sigara içiyorum.

say bakalım kaç sigara etti? işte o sigara sayısını 5e çarp.

sonuç olarak bugün çok sigara içmişim.
    #36136004 :)
  23. 54.
    bloody azrael bloody azrael bloody azrael.
    #36116900 :)
  24. 53.
    #36116848 :)
  25. 52.
    bakınız vermek zorundayım.
    afedersiniz ama,
    (bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
    #36116833 :)