bugün

kalbimin atışlarını duymama sebep veren çok hoş bir o kadarda heycanlı bir mutluluktur onun sözlüğe giriş yapması.
eminim sizlere de oluyordur beyler ama kimse ben kadar yoğun bir şekilde yaşayamaz bu anlık tansiyon iniş çıkışlarını. nabzımı kontrol etmesi için bir hemşireye gitmek istiyorum ama maattessüf utancımdan onu bile yapamıyorum.

etekleri zil çalan erkek olur mu? oluyor işte o gelince. hayal bu ya işte sanki bir ofiste oturuyorum öğle yemeği sonrası oluşan ağırlığın altında ezilirken seksi ve cool bedenim adeta o daracık koridorlardan çın çın öten tabanları topuklularıyla döve döve sanki bana geliyormuş gibi hissedip elim ayağıma dolaşıyor. hafif hafif terlersin ya utanırım beni öp diyemezsin ya aynen öyle heyecandan ellerim terliyor.

o gelirken içinde sakladığı günahkar davet içimi kıpır kıpır yapıyor. boynunda kolyesinin her adımda için için hoplayışı, bir omuzdan bir omuza dökülen saçları adeta beni büyülüyor. allah biliyo ya ben hep bunları hayal ediyorum.
resmen sözlüğümüzün moda ikonu. allah inşallah bana nasip müyesser eyler onun gibi nazenin azizeyi.

sevgili azizem katerina azoravna mesaj atabilir misiniz bana?
sizi çok seven mahçup delikanlı arsızınız.
bana tatlım demiş.

yalarun!
Arsizz melisasilem mi azora mı karar ver. Hepsine aynı taslağı kullanıyorsun.

(bkz: melisasilem sözlüğe gelince yaşanan sevinç)
o sana gelmez kardeş yaşına uygun birini bul. git kumda oyna. *
azora kim yeni mi düsürdün
lan hani deveciyi alıyodun.
Bakın gördünüZ mü?

Onun da içi gidiyor. Şurada sevinçten haka dansı yapmak istiyorum.
Akşam yemeği için kaçta alıyım sevgili azora. 7 uygun mu?

T: aşkların en güZeli. Şimdiden midesinde bi tuhaflık var. Kelebekler uçuşacak sanki. Ah bu kozama zamanları hep bulantılı geçer.
Maksadım ciğer yemek değil kasabı dövmek özgür bir sevi için güzel azora.

Tanım: sevinçlerin en güzeli.

Edit: artık benim kraliçem.
Edit: biz ikimize yakışırız azora. Anket yapalım istersen azora vs arsiz. Kesinlikle en uyumlu çift olarak aday gösterilir.
azora benimdir arsızz. naşş uzaklaşş.