bugün

aziz yıldırım'ın ilginç açıklamaları.

Aziz Yıldırım: "3 senede çok sıkıntılar çektim' diyor. Hapis mi yattın? Pandemide 1 hafta evden çıkmadın herhalde."

Aziz Yıldırım: "Ali Koç, biz hapisteyken sen yönetime girmedin, kaçtın gittin"

Aziz Yıldırım: Siz beni tanımıyorsunuz herhalde hepinizi silerim bu piyasadan. Duman ederim duman. Ali Koç sana sesleniyorum. Artık karşındayım. Seni bırakmam.

Aziz Yıldırım: "Bugün artık bu söz bitmiştir. Fenerbahçe'ye verilen zararlar konusunda ben ve arkadaşlarım artık konuşacaktır. Enkaz edebiyati, kötü bir mali tablo aldık deniyor. Hayır biz enkaz bırakmadık."

Aziz Yıldırım: "Geldiğimiz bir Dereağzı Tesisleri ve bir çim saha. Başka bir şeyi yoktu. Tapusu yoktu. 50 tane tapu aldım bu kulübe. Hepsi kulübün kasasında."

Aziz Yıldırım: "Sayın Başkan ya hesap bilmiyor ya kitap, Beşiktaş ve Galatasaray'ın bizden fazla mal varlığı var diyor. Beşiktaş'ın neyi var, stadı var. Başka neyi var. Karşıda kamp tesisleri var. Beşiktaş'ta bir apartmanları var."

Aziz Yıldırım: "Galatasaray'ın nesi var. Yarısı devlete ait Florya'daki arazisi var. Stadı var, devletin yaptığı. Selahattin Beyazıt'ın bugünleri görüp aldığı bir arazisi var. Fenerbahçe'nin nesi var, şimdi göstereceğim."

Aziz Yıldırım: "Sayın Ali Koç bu kulübe neden geldiğinin farkında değil. 16 bin kişi seni neden seçti anlayamadım. Anlayamamışım. 16 bin kişi seni beyaz atlı prens gördü, sen geldin uçuracaktın, küme düşürüyordun küme..."

Aziz Yıldırım: "Ali Koç şunu bilmeli Fenerbahçe taraftarı ondan başarılı bir kulüp bekliyor. Şampiyonluk sözü vermedim diyor. Biz 1. olamazsak başarılı değiliz."
aman ne önemli konular. peh peh peeeh!
Ali koç' a rot balans ayarı yapmıştır. Aziz yıldırım dönemine fenerbahçe en kötü 4. Olmuştur.