bugün

galatasaray kelimesinin telafuzu değişmesiyle uzayan olaylar.
adnan polat'da fenerbahçe'ye başkan olur.
fenerbahçe'nin fenevbahçe olması gibi , galatasaray da galatasavay olacaktır.
şu anda galatasaray'ı destekleyenler, başta ben olmak üzere galatasaray'lı olmaktan utanırdı.
muhtemelen galatasaray'ın uefa kupası ve dört sene üst üste şampiyonluğu olmazdı. son 14 yılda aldığı türkiye kupaları da olmazdı.
aziz'in bir süper kupası bir de uefa kupası olmuş olur dört ayağının üzerine düşer. daa ne olsun?
'askerlik yaparsan adam olursun, yapmazsan cimbom'a başkan olursun' şeklinde değişecek olan tezahuratlara rastlanabilir.
türkiye kupası en az 30 yıl hayal olur .
1 ayda indirilir zira galatasaray camiası aziz yıldırım gibi kişileri üye bile yapmaz bunu aziz yıldırımı ya da fenerbahçeyi hor görmek için söylemiyorum galatasaraya üye olmak avrupa birliğine girmek kadar zordur .
galatasaray taraftarlarının toplu intihar etmesiyle sonuçlanırdı muhtemelen.
mükemmel tesislere ve iyi bir ekonomiye sahip olurlardı.
fenerbahçe'nin bombalarını patlatırdı hemen. ortalık ne karışırdı var ya!
galatasaray, şampiyonlar liginde fenerbahçeden sonra sıfır çeken ikinci türk takımı olacaktır.

edit: niye eksiliyon oğlum? ben mi sıfır çektirdim fenerbahçe'ye şampiyonlar liginde? git azize eksi ver. *
galatasaray'ın kazandığı avrupa kupalarının tesadüfen değil alın teriyle kazanıldığı fb tv'den canlı yayında açıklanırdı.
en nefret edilen takım g.s olurdu.
öyle bir şeyin olmasına imkan yok. olmaz, olamaz, oldurtmazlar....
şike yapamazdı. ayrıca hemen kovulurdur.
türkiyenin en istenmeyen takımı gs olurdu şike yapan çirkef kötü bi şey olurdu gs.
bukalemun sporluların nefret ettiği adam birden adam gibi adam olurdu.
Bu sene ligi şikeylede olsa ilk üç' te bitirirleri
adam olacaklar.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
semih ile anlaşırlardı. ayhan ve tümer ilk 11 de yerlerini alırlar.
Terim'i getirdiği müddetçe sorun olmazdı bizim köyün taraftar açısından.

Malum Terim sevgisinden liseli olduğu için üye olan bjk'li begüm özkan'a sahip çıkan ve yakın zamanda içimize sıçmış olan dursun özbek'i başkan görmek isteyen güruh bizimkiler.
Terim bunu keserdi kesin.