1. .
  fenerbahçe kulübü'nün uzun yıllardır başkanlığını yürütmekte olan aziz yıldırım'ın fenerbahçe dışında kalan diğer tüm kulüp taraftarlarından nefret edilme sebepleridir. fenerbahçe taraftarlarına göre bunun nedeni kıskançlık ve haset olsa da işin aslı öyle değildir. bir kıskançlık konusu olsa faruk süren nefret edilme liginin zirvesinde olmalıydı, değil mi ama.
  -3 ... kamasutra denedim begenmedim
 2. .
  transfer politikaları , emre tümer gibi transferler .
  abuk saçma söylemler , tesadüf gibi .
  ... wreker
 3. .
  Nato'nun işlerini yürütüyor olması. Yani bu adamın tek yüzü yok malesef ki... Emperyalistler her türlü inşaat işini bu herife yaptırıyorlar. Ayrıca egoist olması. Hani öyle böyle değil. Sırf rakibine inat olsun diye milyon dolarları sokağa dökebiliyor. Futboldan anlamamasına rağmen ısrarla futbol üzerine konuşuyor. Emre belözoğlu'nu oğlu zannetmesi.. Kişilik bakımından pek bir yakınlar ya. Ayrıca zamanında rüştü rençber'i dövdürdüğü gfb'yi önce yemleyip, sonra siktir etmiş olması.
  1 -1 ... i belong to che
 4. .
  sıralarsak sebepleri:

  - fenerbahçe cumhuriyeti diye bir zırva atmıştır ortaya. hem atatürk'ü seviyoruz, atatürk fenerbahçelidir deyip ortalıkta ayağı yanık it gibi dolaşacaksın sonra da atatürk'ün kurduğu türkiye cumhuriyeti içerisinde başka bir cumhuriyetten bahsedeceksin. bu bölücülüktür. pkk'dan bir farkı yoktur.
  - tıpkı yahudilerin kendilerini üstün ırk görmeleri gibi bu zevat da kendisini ve fenerbahçeyi herkesten daha üstün görmüş, hadi bu normaldir diyelim, diğer takımları aşağılamıştır.
  - her fırsatta şike yapmış, ligdeki her takımın kazandığı maçlara şaibeli demiş ve onların da nefretini bu sayede kazanmıştır.
  - her başkanlık seçiminde yaptığı blöfleri de sayarsak, fenerbahçe taraftarının zeka seviyesini de görmüş oluruz.
  - galatasarayımın kazandığı uefa kupasına ve süper kupaya tesadüf deme cüretini göstermiş, elle tutulur herhangi bir başarısı olmamasına rağmen car car konuşmaya devam etmiştir.

  gördüğünüz üzere aziz yıldırımdan nefret etmem için benim en az beş maddem var. başka sıralayacak olan var mı?
  -3 ... dilefgar
 5. .
  insanlar 'ben' diyen kişiyi sevmezler, sevemezler. şunu herkes kabul etmeli ki türkiye'de futbol taraftar mantığı taşıyan iş bilmez yöneticilerle yönetiliyor. dolayısıyla yönetilemiyor. birbirimizi geride bırakarak başarı naraları atıp, büyük takım, büyük başkan oluyoruz. deve misali düzgün yerimiz yok ki futbolu ele alıp kıyas yaparak düzeltme yoluna gidelim. rakibe saygı duymayı öğrenmeden, sen varsan benim anlamım var diyebilmeden bu nefret kıskacından çıkamayız.
  ... neset