bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bugünkü yönetim kurulu listesine bakarak anlaşılabilecek olaydır.

Öncelikle

Soru 1 : Ali Koç neden listede yok ?

Ali Koç hükümetle ters düşmek mi istemiyor yoksa son zamanlarda çok ön plana çıkan Ali Koç kendi etrafında silik kişiler olmasını isteyen Aziz Yıldırım tasfiye mi edildi.

Soru 2 :Cemaatin ele geçirmek istediği*(!) Fenerbahçe'nin tutuklu başkanı Aziz Yıldırım'ın listeye aldığı Ahmet Ketenci ve Hüseyin Ersan Topbaş kimdir.

Hüseyin Ersan Topbaş :

Soyadından da anlaşılabileceği üzere AKP istanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğludur.

--spoiler--
    laik kemalist kadir topbaş'ın sosyal demokrat oğlu, fenerbahçemizin cumhuriyetçi değerlerine cuk diye oturuyor. ülker gofret var, yer misin?
    --spoiler--

Ahmet Ketenci :

Ahmet Ketenci, Başbakan Tayyip Erdoğanın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğanın eşi Sema Erdoğanın ağabeyi.

Ee Cemaat Fener'le başa çıkamaz ! değil mi ?

Cemaat komplosu değil miydi bu operasyon o zaman Aziz Yıldırım niye bu isimleri listeye aldı yoksa cemaat Aziz Yıldırım'ı ele mi geçirdi !

HASSiKTiR DiYORUM HASSiKTiR
    2 -1 ... ventiabdi
  2. 2.
    yok ebenin amı ali sami bu hakkaten.
    3 ... mark berkzucker
  3. 3.
    Ayrıca :

aziz yıldırım ın cemaatçi olması

aziz yıldırım ın cemaatçi olması

--spoiler--
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin şansı. Benim kendisiyle problemim olduğu söyleniyor. Telefonda hakaret ettiğim ve ihaleler konuşuluyor. Bunların gerçekle alakası yok. Başbakan ile aramıza kimse giremez.
    --spoiler--
    ... ventiabdi
  4. 4.
    aziz yıldırım'ı da mı sindirdiler diye şüpheye düşüren durum zira 3 temmuz'dan bu yana yaşananlar herkesin malûmu.
    ... ekmek sigara ve seda
  5. 5.
    sanırım yeni slogana ihtiyaç olacak.
    "cemaattir fenerbahçe, darağacında da olsak maklubedir son yemeğimiz"

hayırlara vesile olsun.
    1 -1 ... mahlas kemali
  6. 6.
    tek bir isimle cemaatçi damgası yapıştırılamaz efendim.
    ama galatasaray ın namı öndedir bu konuda.
    1 ... el nickiyle sozluge giren adam
  7. 7.
    cemaatçi olsa içeride yatmazdı, hipotez böyle çürütülür.
    2 ... fuck off man
  8. 8.
    kılıçdaroğlu'nun mhp li olması gibi birşey.
    ... sosyalaydin
  9. 9.
    diyet ödettirildiği düşünülen başkandır. vay arkadaş ya meğersem koca aziz yıldırım zorunda bırakılmış. ne kadar yazık. aslında ne güzel adamdı içeri aldılar böyle anlaşmaları yapmak zorunda kaldı. Ya bırakın bu işleri bu davanın ilk gününden bugüne olan döneklikleri tek tek yazsak sonuna gelene kadar başını unutursunuz. şerefimiz onurumuz denen cas davasını niye çekti bu adamlar? Hani 45 milyon euroyu alıp onurunuzu kurtaracaktınız? Kıçı sıkışınca listesine akpli dolduran başkanınız mı onurlu şimdi? Yoksa ali koç mu onurlu? Ben fenerbahçeli olsam sonuna kadar ali koç başkan olsun isterdim ama alışmışsınız hayrımıza olsunda ne olursa olsun mantığına. Şikeniz kanıtlanıp kulübünüze 1 maç bile ceza gelmeyip, kulüple alakalı 10 adam ceza alırken bile sesiniz çıkmadı. şimdi adam akplileri dolduruyor listeye, ona bile '' ne yapsın ya yazık başkanada. böyle yapmak zorunda kaldı'' gibi saçmasalak bir tabir kullanıyorsunuz. saygılar dönek fenerbahçeliler. istemediğiniz birşey olursa digitürklerinizi geri vermekle tehtid edersiniz olur biter.
    1 ... gercek tosun pasa
  10. 10.
    çok traş yapmayın, olay budur: fenerbahçe/#15549497
    ... gece lampulu

alakalı başlıklar