1. .
  bir çok kişi şike operasyonlarını, aslında aziz yıldırım ı bitirme operasyonu olarak değerlendiriyor. fakat gelişmeler aziz yıldırım ın ötesinde koca fenerbahçe kurumunu perişan etme noktasına geldi. bende bu operasyonun maksadını fazlası ile aştığını düşünmeye başladım. özellikle ali koç un dünkü konuşmasını izlerken resmen kanım dondu. çok üzüldüm. asırlık fenerbahçe kulübü hakkında ileri geri konuşanlar mı dersin , boka batırıp çıkaranlar mı dersin , hakaret edenler mi dersin akla hayale sığmayan ağza alınmayacak envai muamele. burada irdelenmesi gereken türkiye cumhuriyeti nin milyonlarca seveni ve sempati duyduğu bir kurumunu koruyamayıp ayaklar altında çiğnenmesine müsade etmesidir. bu yaşananlar başta yetkililer olmak üzere türk halkının bir ayıbıdır.

  edit: gördüğünüz gibi gerektiğinde çok duyarlı ve objektif olabiliyorum. sizde deneyin.
  1 -5 ... uluyanardag
 2. .
  (bkz: aynı sarının laciverti)
  -2 ... death greets me warm
 3. .
  aslında türk futbolunu bitirmektir. umarım fenerbahçe genel kurulu bu yıl tüm branşları lağvedecektir, futbol dahil.
  (bkz: herkes biter biz bitmeyiz mutluluğun 2 yıl sürer)
  2 -2 ... gece lampulu
 4. .
  (bkz: boşver iyi oldu iyi)
  -1 ... sozlukkurdu
 5. .
  Lütfü Tomuş, yazılı açıklamasında daha sonra şunları kaydetti:

  ''Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi, 104 yıllık şanlı, şerefli tarihinde yaşanmamış ve bir daha yaşanmayacak duruma kulübü nasıl düşürdüklerinin hesabını verme yerine, başkalarını suçlama ve tribünlere oynama davranışı neticesi bu şanlı kulübümüzü bu çıkmaza sokmuştur. Fenerbahçe Spor Kulübü kimsenin babasının çiftliği değildir.

  Fenerbahçe çok acele olağanüstü toplantıya çağrılmalı ve bundan sonraki yol haritası ancak Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurulu'nca karara bağlanmalıdır. Futbolcularla ve sorumsuz taraftarlarla, etrafa çamur atarak karar alınamaz ve bu düşünceler kulübü bağlamaz. TFF, acz içinde kıvranan ve ne yaptığının, ne konuştuğunun farkında olmayan, acze düşmüş bu yönetimi muhatap almamalıdır. Şayet kendilerinden eminseler bu taleplerini acz içinde oldukları yönetim kurulunda alıp ifade etmelidirler, kalbi Fenerbahçe sevgisi ve aşkı ile dolu bazı taraftarların ve geçimlerini sağladığımız çalışanlarımız olan futbolcuların sözleriyle değil.

  Biz bu çıkmazdan, etrafı tehdit ederek, Fenerbahçe aşkı ile yanan güzide taraftarımızın hislerinden istifade ederek, onlara sokağa dökerek değil, soğukkanlı, hisleriyle hareket etmeyen tehdidi çıkar yol olarak görmeyen, değerli hukukçularımızla ve Fenerbahçe'nin saygın kongre üyeleriyle dayanışma halinde gerçekçi davranışlarımızla çıkabiliriz. Tribünlere oynayarak değil.''

  duyda inan işte boyle Fenerliler bile var, bugunku sabah gazetisi haberi.
  http://www.sabah.com.tr/S...b-yonetimi-acze-dusmustur.
  ... estevesoku
 6. .
  fenerbahçe nin her zaman başına gelendir.

  yanlış anons yapılır , rezil olurlar.
  son maça kalır , şampiyonluk kutlamalarına hazırlanır sonra rezil olurlar.
  ... demesved