1. 1.
    Nobel ödüllü bilim adamımız prof. dr aziz sancar' ın boy gösterdiği reklamlardır. Kutuplaşmanın dibini bulduğumuz şu günlerde bir taraf çildirirken bir taraf bayram havasi estirecek yine.
    1 -2 ... gogocu
  2. 2.
    Reklamı izlemedim ancak elektrik fiyatlarına yapılacak zamlardan sonra nükleer enerjiye ne kadar çok ihtiyacımız var algısı oluşmaya başlıyor.
    1 -1 ... sessiz geveze
  3. 3.
    içinde temiz enerji lafı geçen reklamdır.
    3 -1 ... we did it
  4. 4.
    Nükleer enerji bilinenin aksine iyi bir şeydir. Sefil ortadoğulu kafalılar ne bilsin.
    4 -4 ... bilgisayar delisi
  5. 5.
    Aziz sancar'ın alanı (biyoloji/genetik) olmayan konuda çıktığı reklamdır. Gerçi ona hava hoş. Adam Türkiye'de mi yaşıyor?
    2 -1 ... lesley mateas
  6. 6.
    nükleer santral yapılmış yapılmamış beni pek bağlamaz da ben işin aziz sancar boyutuna takıldım.
    gençler kendisine özensin diye zorlama milliyetçilik yapıyor. ha gençlerin kendisine özenmesi elbette kötü bir şey değil. ama milliyetçi gibi davranması bir tek bana mi yapmacık ve zorlamaymiş gibi geliyor.
    1 -1 ... ruh okuzu
  7. 7.
    Nükleer santral patlamadıktan sonra gayet temiz enerjidir. Şu anda en verimli temiz enerji olan heslerden onlarca kat daha güçlüdür belirtmek isterim.

* ha bide şunu söyleyim nükleer santral şeye benzer. Mesela deprem olacak diye ev yapmayalıma benzer. 100 katlı rezidansa oturup iphonu şarj etmeyi biliyorsunuz ama.
    3 -1 ... anima mundi
  8. 8.
    Bilim karşıtı laikçilerin zoruna giden reklam. Ayık kafayla bir daha izlesinler, belki bu sefer anlarlar.

Beybi!
    2 -2 ... fistingci sahap
  9. 9.
    Ne gerek var canim nukleer enerjiye!!! sikerler ya hic kimsede olmayacak yada bizde de olacak bitti bu kadar basit.
    2 ... ulusafsata
  10. 10.
    aziz sancarlı nükleer enerji reklamı
    Şöyle bir şey değildir. Keşke böyle olsaydi
    1 -1 ... gogocu