1. 1.
  hayırlı geceler arkadaşlar...

  başlığın aslı; "aziz ramazan ayında karın şov yaparak erkekleri tahrik eden hamile bayanlar" olacaktı ama 50 karakter malum...

  aziz ramazan karın şov yapıp tahrik eden hamileler

  mübarek aziz ramazan münasebetiyle oruç tutan insanların nefisleriyle mücadelelerini bile bile sokağa çıkıp; allah'ın en büyük mucizelerinden biri olan doğurganlık özelliklerini oruçlu bünyelerin zihinlerine kazıyarak adeta bunu bir şov haline dönüştüren ve yürüyüşleriyle, o halleriyle bile giydiği açık seçik pembe kıyafetleriyle show must go on tarzı bir takım edalarla kamuya açık alanlarda salına salına yürüyen, memleketimizin güzide din adamlarının sözünü takmayarak karnı burnunda vaziyette o avm senin bu avm benim gününü gün eden, karnındaki çocuğunu tehlikeye attığı yetmezmiş gibi, "bakın nasıl ama kocacığımın eseri işte bu" gibi anlamlar ihtiva eden şeytani bakışlarıyla oruçlu mümin kardeşlerimizin önünden geçerken karın şov yapıp onları tahrik eden ve binlerce orucu sakata uğratan hamilelerdir...

  heyhat! düşünüyorum da, nerede o eski hamile kız bacılarımız?... 9 ay yatardı evde kocası ne isterse ayağına kadar getirirdi, kayınvalideciği ona elleriyle dolmalar sarardı, börekler açardı, elleriyle yedirirdi... hey gidi. ama şimdi bakıyorum ne o eski delikanlı kocalardan eser kaldı, ne de o kayınvalideler artık eski toprak... hepsi modern dünyanın safsatalarına aldanıp asimilasyona uğradı.

  kendimizi kandırmayıp, geçmiş senelerden feyiz alarak bu meselenin özüne inecek olursak şayet; bir koca öyle karnı burnunda helalim dediği karısını sokağa salıp bütün özel hayatını ve cinselliğini oruçluların gözünün içine baka baka ifşa etmez, etmemeli. sokakta milyonlarca oruçlu vatandaşımıza yapılan bir işkencedir bu.

  neden mi? çünkü bir karnı burnunda hamile, öyle makyajlı, ilk günkü tazeliğini hala koruyan ve sanki ambalajı hiç açılmamış gibi yalandan tahrik edici hareketlerle öyle çarşı pazar gezerse, onu gören insanlar da şöyle bir bakar karnına ve hemen aklına sokuverir şeytan, "bak bak iyi bak, bunu kocası var ya ne sömürmüştür" gibi fesat ve orucu sakata uğratan düşünceler hemen beynin içinde dolanmaya ve insanı günaha sokmaya başlar.

  bu yüzden sevgili hamile bayan kardeşlerimiz; lütfen öyle karnınız burnunuzda, pembe bluz, pembe ıslak dudak imajı veren rujlar sürüp sokağa çıkmayınız, çıkanları da uyarınız.

  hee ramazan biter gelin beraber muhabbet edelim kocanızla aranızda geçen maceraları anlatın ona eyvallah ama şu mübarek aylarda, hele ki oruç ağzımızla yapmayın şu işkenceyi.

  çıkmayın işte sokağa!
  5 -27 ... etuuu
 2. 2.
  sen hamile bi kadından tahrik oluyosun mini etek giyen askılı giyen insanı görünce kendini nasıl tutuyosun. hem bunun ramazanla alakası yok. ne yani ramazanda tahrik olmayın ama ramazandan sonra olur. ha ha oldu cnm oldu. hadi git şimdi
  7 ... hadi git simdi
 3. 3.
  (bkz: hamile kadın görünce tahrik olan sapkın)
  2 ... asya karetta karettasi
 4. 4.
  ah ana da evinde bekleyeydi keşke de kaldırıma sıçmayaydı.
  2 ... dur hele
 5. 5.
  ya bi siktir git amk beynimizi siktin denilesi yazarin yine o entryler gotunde paralansin denilesi yazisidir. yaziyi okuyamadim bile.
  2 ... lady kk
 6. 6.
  (bkz: başlığı anlayabilmek için tıklayanlar derneği)
  4 ... esaret kabul edilemez
 7. 7.
  yakında bu tür sapıklar "kadınlar alyans takmasın aklıma seks geliyor" derlerse hiç şaşırılmaması gereken iğrenç beyinlilerin iğrenç fikiridir.
  2 ... kaykildim
 8. 8.
  kadın denilen kolektivist olguyu seks objesi olarak gören bir zihniyeti ciddiye almak saçmalıktan öte birşey değildir. iplemeyiniz.
  1 -1 ... yoldas kozlov
 9. 9.
  adam azmak için sebep arıyosa hamile kadın dışarı çıkmasa, onu görmese başkasını görür öyle azar. Önemli olan o kadının öyle dışarı çıkması değil. Senin ona kardeş gözüyle bakman. Eey yobaz.
  2 ... babalefter
 10. 10.
  Sokağa çıkmayın demiyor hobi olarak yine çıkın.

  5 dk durup gidin bayılmayın diye söylüyorlar sizin iyiliğiniz için yani.
  ... nefarkederkardesbosver