1. 1.
    aziz kocaoğlu nun villaları
    Şurada gördüğünüz dubleks villa Aziz Kocaoğlu na ait. Hani CHP halk partisiydi malum kaçak saray diyorlardı bazı kesimler. Çeşmeye gideyim dedim adamlar yağ gibi yol yapmışlar hevesleri için diğer ilçeler kan ağlıyor. Yalandan görme engellilere kabartma yol yapmışlar önünde direk var nasıl geçecek bu vatandaş. Yeri gelince mangalda kül bırakmazlar ama.
    4 -6 ... haykirdim sessizce
  2. 2.
    Varsa haksız bir edim yargılansın.
    -3 ... ebu zindik
  3. 3.
    malı götürmeyen yok arkadaşlar. kendinizi kandırmayın. futbol ve siyaset için birbirinizi üzmeyin.
    3 -3 ... ben de geldim
  4. 4.
    Gayet normal bir ev.Belediye başkanı maaşıyla da çok rahat alabilir.

Ayrıca saray'ın günlük gideri 1 milyon 300 bin lira.
    ... frankie fuckin four finger
  5. 5.
    750-600 bin lira civarı bir villa ,ayrıca dublex değil ,iki katlı 4+1 150 metre kare kulanım alanlı manzarası olmayan site içi bahçeye bakan villa ..

çeşme'de , didim'de ,kuşadası'n da ,dikili'de bu fiyata çok daha güzel villalar var . bu daire fiyatına .

ayrıca çeşme'nin yolları eskiden beri bakımlıdır .

bu fiyata ben kuş adasından yüksek konumda çok daha iyi müstakil özel havuzlu bahçeli set konumlu denize yakın olmasa da (ki denize yakın tercih edilmiyor artık) panorama doğa-deniz manzaralı 4-5 senelik daha güzel bir villa alınabilir.
    villa artık ulaşılmaz bir konut tipi değil, linkte ki villada gayet mütevazi bir villa ..

tabi çalışma yerine makarnayı ve yardımı yeğleyen çomar için zor ,eğitim yok ,kabiliyet sıfıra yakın beyin sulanmış.
    tek çare bok atalım olayı.
    2 ... baris hemen simdi